Norėdami gauti naujienlaiškius apie mūsų keliones ir vykstančias akcijas, įveskite savo el. pašto adresą.
 

Mitsis Family Village

DatosTrukmėKaina
Mitsis Family Village
1 d.
teirautis

Viskas įskaičiuota“ tipo 4 žvaigždučių viešbutis „Mitsis Family Village“ įsikūręs vos už 200 metrų nuo Kardamenos akmenėlių paplūdimio. Apsistoję čia galėsite nemokamai naudotis prie 2 baseinų ir paplūdimyje sustatytais gultais ir skėčiais.

Visuose elegantiškai Viduržemio jūros regiono spalvomis apipavidalintuose numeriuose, pro kurių langus atsiveria kalnų arba jūros vaizdai, rasite oro kondicionierius ir vonios kambarius su plaukų džiovintuvais, o kai kuriuose - virtuvėles.

Viešbutyje ruošiami amerikietiški savitarnos pusryčiai. Vietinių ir tarptautinių patiekalų restorane maistas ruošiamas svečių akivaizdoje. Paplūdimyje ir prie baseino įrengtuose baruose patiekiami gėrimai bei užkandžiai. Galėsite užsisakyti pietų paketus.

„Family Village“ teritorijoje yra diskoteka, televizijos žiūrėjimo kampelis, mini prekybos centras ir suvenyrų parduotuvė. Pagrindiniame pastate galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu, o visą parą dirbančioje registratūroje - užsisakyti vaikų priežiūros paslaugas ir giminingame viešbutyje atliekamus masažus.

Už 5 km nuo „Mitsis Family Village“ yra Kardamenos centras, už 11 km - Koso oro uostas, o už 32 km - Koso jūrų uostas. Automobilius galėsite pasistatyti nemokamoje viešbučio aikštelėje.
 


VIP kemperis
 
Mitsis Summer PalaceData:
Šalis: Graikija, Kos sala
Trukmė: 1 d.
Kaina: teirautis
Detaliau »
Mitsis Family VillageData:
Šalis: Graikija, Kos sala
Trukmė: 1 d.
Kaina: teirautis
Detaliau »
Sunny View Hotel ***Data:
Šalis: Graikija, Kos sala
Trukmė: 0 d.
Kaina: teirautis
Detaliau »
unipark.lt
Kontaktai
Raugyklos g. 15, 105 kab., 
Vilnius, Lietuva, LT - 01141 
Tel/faks. +370 5 233 00 25
El. paštas: info@viaamica.lt
Darbo laikas
           8:30 - 17:30