Norėdami gauti naujienlaiškius apie mūsų keliones ir vykstančias akcijas, įveskite savo el. pašto adresą.
 

Mitsis Summer Palace

DatosTrukmėKaina
Mitsis Summer Palace
1 d.
teirautis

Kardamaina gyvenvietėje, prie pat jūros įsikūrusiame atostogų viešbutyje „Mitsis Summer Palace“ yra privatus paplūdimys ir uždaras bei lauko baseinai. Svečiams čia siūloma apsistoti numeriuose su balkonais bei lankytis baruose ir restoranuose su panoraminiais jūros vaizdais.

Iš mėlynais atspalviais apipavidalintų „Mitsis Summer Palace“ numerių su oro kondicionieriais atsiveria Egėjo jūros arba viešbučio sodo vaizdai. Kiekviename numeryje rasite palydovinius kanalus rodantį televizorių ir mini barą, o kai kuriuose - bendrus baseinus.
Šiame atostogų viešbutyje galėsite paskanauti graikiškų, itališkų ir tarptautinių valgių. „Mitsis Summer Palace“ vestibiulio, paplūdimio ir prie baseino įrengtuose baruose siūlomi įvairūs gėrimai, kokteiliai bei lengvi užkandžiai.

Atostogų viešbutyje turėsite puikių galimybių pasportuoti: čia yra treniruoklių salė, 2 apšviesti teniso kortai bei paplūdimio tinklinio ir paplūdimio futbolo aikštelės. Jauniesiems svečiams įrengtas vandens parkas ir jūros vandens baseinas.

„Mitsis Summer Palace“ yra už 5 km nuo Kardamaina centro bei už 14 km nuo Koso oro uosto. Atstumas iki Koso miesto ir uosto - 32 km. Svečiai gali nemokamai naudotis vestibiulyje veikiančiu belaidžiu internetu ir viešbučio automobilių stovėjimo aikštele. 


VIP kemperis
 
Mitsis Summer PalaceData:
Šalis: Graikija, Kos sala
Trukmė: 1 d.
Kaina: teirautis
Detaliau »
Sunny View Hotel ***Data:
Šalis: Graikija, Kos sala
Trukmė: 0 d.
Kaina: teirautis
Detaliau »
Mitsis La Vita HotelData:
Šalis: Graikija, Rodos sala
Trukmė: 1 d.
Kaina: teirautis
Detaliau »
unipark.lt
Kontaktai
Raugyklos g. 15, 105 kab., 
Vilnius, Lietuva, LT - 01141 
Tel/faks. +370 5 233 00 25
El. paštas: info@viaamica.lt
Darbo laikas
           8:30 - 17:30