Gimtadienio Sveikinimai Vyrui

Gimtadieniai visada yra ypatingi, ypač kai juos švenčia jūsų artimiausieji ir mylimiausieji. Ruošdami gimtadienio staigmeną savo vyrui, norite, kad jis jaustųsi ypatingas, norite padėkokite jam už tai, kad tapo svarbia jūsų gyvenimo dalimi.

Jei jūsų vyro gimtadienis jau greitai ir jūs norite paversti jį ypatingu, pasinaudokite mūsų pateikiamais gimtadienio sveikinimais vyrui. Galite juos naudoti tokius, kokie yra, arba modifikuoti, kad tiktų jums.

1. Mielasis, noriu pasakyti tau žodžius, geriausiai apibūdinančius tave: nuostabus, nepakartojamas, išskirtinis, nepakeičiamas, gražus, stiprus, fantastiškas. Galėčiau tęsti amžinai. Linkiu laimingo gimtadienio.

2. Su gimtadieniu sveikinu nuostabiausią, nepakartojamiausią, nepaprastai šmaikštų, drąsų, šaunų ir puikų savo vyrą… Nuostabaus gimtadienio!

3. Kai man bloga diena, aš žinau, kad galiu pasikliauti tavo meile ir meilumu, kad nuotaika pasitaisytų. Tu priverti mane jaustis kiekvieną dieną ypatinga. Noriu pasinaudoti proga ir paversti tavo dieną ypatinga.

4. Su gimtadieniu, mieliausias ir protingiausias vyre. Mylėti tave labai lengva.

5. Parodei man, ką reiškia turėti tobulą santuoką. Su gimtadieniu geriausias, supratingiausias ir mylimiausias žemėje vyre!

6. Gyvenimas yra labai brangus ir turi būti vertinamas. Vertinu kiekvieną akimirką su tavim ir esu labai dėkinga už dar metus praleistus drauge. Linkiu gero gimtadienio.

 1. Saulė nešvies, jei nebūsiu su tavimi. Dienos prailgsta, kai nesi šalia. Jaučiuosi pažeidžiama, kai nejaučiu tavo prisilietimo. Tu esi mano brangiausias vyras, kurį visada mylėsiu. Šiandien mielasis, tu nusipelnei geriausio gimtadienio! Myliu tave iki mėnulio ir atgal.
 2. Gerais ir blogais laikais – visada buvai ir toliau esi šalia. Negalėčiau net įsivaizduoti geresnio vyro už tave. Su gimtadieniu, mielasis, ir ačiū už viską, ką darai.
 3. Aš labai vertinu visus savo gyvenimo turtus – draugus, šeimos narius, sveikatą ir kt., bet didžiausias turtas, už kurį būsiu amžinai dėkinga, yra mūsų meilė. Esi tikra Dievo dovana. Su gimtadieniu!
 4. Aš žinau, kad sunkiai dirbi ir visada randi naujų būdų, kaip nudžiuginti savo šeimą. Štai kodėl tu esi geriausias! Su gimtadieniu, mano geriausias drauge, mano mylimiausias vyre.
 5. Žodžių nepakanka, reikia pažvelgti į mano akis ir suprasi, kaip stipriai aš tave myliu. Linkiu nuostabios šventės.
 6. Linkiu protingiausiam, geriausiam, gražiausiam ir labiausiai įkvepiančiam žmogaus šiame pasaulyje labai laimingo gimtadienio.
 7. Ačiū Dievui, kad davė man gražiausią, mylimiausią ir protingiausią vyrą šiame pasaulyje. Su gimtadieniu!
 8. „Viskas mano gyvenime prasideda nuo tavęs, viskas gyvenime baigiasi tavo vardu; žinok, kad mano akimis tu visada būsi ypatingas, mano brangusis. Linkiu labai laimingo gimtadienio!
 9. Nesvarbu, kokio amžiaus esi ir net kai pražilsi, visada būsi tas vyras, su kuriuo norėsiu dalintis savo gyvenimu. Su gražiausia gimimo diena, meile!
 10. Su gimtadieniu nuo ypatingos, mylinčios, gražiausios žmonos planetoje! Aš myliu tave iki mėnulio ir atgal!
 11. Aš nežinau, kaip tai pasakyti, bet … šiandien yra didinga diena. Tai – tavo gimtadienis … ir mes jį švęsime kartu! Su gimtadieniu!
 12. Niekada nemaniau, kad būsiu tokia laiminga, kai šalia stovės tobulas vyras, palaikantis mane ir nuolat priverčiantis juoktis. Džiaugiuosi kiekviena akimirka, kuria dalinamės kartu. Myliu tave ir sveikinu su gimtadieniu!
 13. Esi vyras, kurio norėtų kiekviena moteris. Esi tėvas, kurį mylėtų kiekvienas vaikas. Esi draugas, kurį turėti svajoja kiekvienas. Tu esi viskas, ką aš turiu. Ačiū už viską, meile. Su smagiausiu gimtadieniu!
 14. Mano meile, su gimtadieniu! Tu esi vienintelis mano laimės šaltinis, kurio niekada neatsisakysiu.
 15. Tavo buvimas mano gyvenime padarė jį spalvingą ir suteikė naują dimensiją. Sveikinu su gimtadieniu.
 16. Tai tavo gimtadienis ir aš manau, kad tai tinkamiausia diena atskleisti vieną tiesą – esi nuostabiausias žmogus, kokį tik man teko sutikti savo gyvenime. Mano norai visada susiję tik su tavimi. Geriausio gimtadienio!
 17. Aistra, susižavėjimas ir įkvėpimas. Tai ne tik žodžiai, bet ir jausmai, kuriuos tu, mano mielas vyre, kiekvieną dieną sukeli mano širdyje. Nuostabaus gimtadienio, mano meile!
 18. Gražiausias žmogau žemėje, tu sensti kaip vynas. Kuo vyresnis, tuo skanesnis ir brangesnis. Su gimtadieniu. Senkim kartu!
 19. Negaliu suskaičiuoti, kiek kartų per dieną galvoju apie tave. Tu visada esi mano galvoje ir širdyje. Per tavo gimtadienį noriu pasakyti, kad myliu tave labiau nei patį gyvenimą “.
 20. Tavo ypatingą dieną negaliu neprisiminti savo ypatingiausios dienos… Dienos, kai ištariau TAIP. Dienos, kai tapau laimingiausia moteris pasaulyje. Gero gimtadienio, mielasis!
 21. Tu man užgniaužei kvapą, kai mes pirmą kartą susitikome ir šiandien priverti mano širdį plakti dar stipriau! Su gimtadieniu, nuostabusis!
 22. Būnant kartu, senatvė nebaisi. Mėgaukis savo gimtadieniu!
 23. Tai diena, kai galiu parodyti, kiek tu man iš tikrųjų reiški. Ačiū, kad visą laiką buvai mano partneris! Su gimtadieniu!
 24. Paimk meilę, padaugink ją iš begalybės ir nešiokis amžinai… taip aš jaučiuosi kasdien, galvodama apie tave. Myliu tave ir tikiuosi, kad tavo gimtadienis bus linksmas.
 25. Aš buvau tokia besiblaškanti gyvenime, kol į jį įžengei tu. Tu visada būsi ta šviesa, kuri man parodo kelią ir nuveda mane į šviesesnį rytojų. Ačiū, kad visada esi geriausias vyras pasaulyje!
 26. ūs nežinote, kad kiekvieną vakarą aš padėkojau dangui, kad leido man tekėti už malonaus ir mylinčio vyro, kurį kada nors sutikau. Su gimtadieniu mano vyras! “
 27. Mylimasis, nors jau turi šiek tiek sidabrinių plaukų, vis tiek esi man gražiausias vyras.
 28. Tu geriausias dalykas, koks tik man galėjo nutikti. Kaskart suteiki man daug juoko, džiaugsmo ir meilės. Tad per tavo gimtadienį norėčiau tik padėkoti ir priminti, kaip labai aš tave myliu.
 29. Tu esi ir visada būsi mano gyvenimo karalius. Labai džiaugiuosi, kad ištekėjau už tavęs. Labai ačiū, kad myli mane taip, kaip ir aš tave. Tu užpildai mano gyvenimą prasme! Su gimtadieniu, brangusis!
 30. Šypsena veide tampa vis didesnė, kai žiūriu į vestuvinį žiedą. Tai man primena, kaip tu mane myli. Visada išliksi mano širdyje. Linkiu nuostabaus gimtadienio.
 31. Mes dalijamės nuoskaudomis, dalijamės savo laime. Atrandu tave kaip savo geriausią draugą, kaip savo tobulą vyrą. Visa tai man tiesiog parodo, kad tu esi geriausias. Linkiu, kad iš savo gyvenimo gautum viską, ko tik nori. Su gimtadieniu!
 32. Aš jaučiuosi palaiminta, kad ištekėjau už savo geriausio draugo. Suteikei mano gyvenimui pilnatvės ir prasmės. Geriausio gimtadienio, mano meile!
 33. Mano vyre, tu gali atrodyti griežtas, bet viduje visada esi švelnus, už tai tave šitaip ir myliu. Su gimtadieniu!
 34. Aš net neįsivaizduoju, koks jausmas būtų gyventi be tavęs, geriausias mano vyre. Su gimtadieniu!
 35. Su gimtadieniu sveikinu vyrą, kurį įsimylėjau prieš daugelį metų. Aš vis dar myliu tave – kasdien vis stipriau ir stipriau. Sveikinu!
 36. Šią ypatingą dieną pažadu, kad gražiai kartu pasensime ir per savo gyvenimo saulėlydį laikysimės susikibę rankomis. Linkiu labai laimingo gimtadienio!
 37. Kartu mes esame neatsiejami. Kartu mes esame komanda. Kartu mes esame tobuli. Myliu tave, mano seksualiausias vyre, ir sveikinu su gimtadieniu!
 38. Tu esi geriausias dalykas, koks man nutiko. Tikiuosi, kad visada būsime kartu.
 39. Pasaulyje nėra tablečių, kurios garantuotų šimtą procentų neskausmingą santuoką. Bet ištekėti už tavęs buvo pats gražiausias dalykas, kurį esu padariusi savo gyvenime. Aš myliu tave ir siunčiu geriausius gimtadienio linkėjimus!
 40. Šiandien, per tavo gimtadienį, aš tave stipriai apkabinsiu ir pažadėsiu tavimi rūpintis iki pabaigos.
 41. Davei man viską, ko visada prašiau – daug meilės, geriausius namus, geriausią buitį, geriausių vaikų, geriausių atostogų ir geriausio gyvenimo. Šiandien mano eilė duoti, tad pasakyk man ką galėčiau tau padovanoti, nes tai ypatinga tavo diena!
 42. Su kiekvienais metais aš tave mylėsiu vis labiau. Nepamiršk, kad tavo geriausi metai dar prieš akis ir aš būsiu šalia kiekvieną dieną, kas benutiktų. Su gimtadieniu, brangusis!
 43. Aš galiu užkariauti visą pasaulį, kol palaikai mane. Su gimtadieniu!
 44. Šiandien yra tinkamiausia diena pasakyti, kiek tu darai šį pasaulį ryškesniu. Man labai pasisekė, kad sutikau tave ir branginu kiekvieną dieną su tavimi! Su gimtadieniu!
 45. Šiandien Tavo gimtadienis ir ta proga noriu pasakyti, kad man labai pasisekė. Praleidau dar vienus metus su tavimi ir tikiuosi, kad dar praleisiu daugybę metų. Su gimtadieniu, mano meile.
 46. Tu mane kartais erzini, bet kartu ir taip maloniai stebini, kad lieku be žado. Noriu, kad taip būtų visą gyvenimą. Su gimtadieniu, mielasis.
 47. Su gimtadieniu, vyre. Nors ir sensti, bet pažvelk į šviesiąją pusę. Turi gražią ir nuostabią žmoną, kuri palaikys tau draugiją iki senatvės.
 48. Su gimtadieniu! Tu esi protingiausias vyras, o aš – beprotiškiausia moteris. Buvai pakankamai protingas, kad paprašytum mano rankos, o aš buvau pakankamai pašėlusi, kad ištarčiau TAIP.
 49. Su gimtadieniu! Aš myliu tave labiau nei šokoladą ir vyną!
 50. Vaikai skaičiavo žilus plaukus tavo barzdoje, o aš skaičiuoju gražius gimtadienius, kuriuos praleidome kartu. Su dar vienu laimingu gimtadieniu, mielasis.
 51. Su gimtadieniu, geriausias mano drauge, sielos broli, linksmintojau, patarėjau, partneri,  geresnioji puse … taip pat žinomas kaip mano brangus vyras. Aš tave myliu ir tikiuosi, kad tavo gimtadienis viršys visus lūkesčius, kurių apsimetei neturėjęs.
 52. Brangusis, myliu tave kaip vyną. Saldžiai kvepiantis, brandintas… ir sendintas ąžuolo statinėse. Su gimtadieniu.
 53. Nepaisant visų kvailų mūsų kovų, aš myliu tave ir noriu pasenti su tavimi!
 54. Man patinka, kad mano gyvenime yra kažkas, kas priverčia mane juoktis, kai norisi verkti, ir džiaugtis, kai norisi pykti! Aš tave myliu ir tikiuosi, kad tavo gimtadienis yra toks pats nuostabus, kaip tu, mano vyre.
 55. Jei turėčiau stebuklingą lazdelę, sukurčiau ypatingą gimtadienio tortą, kurio aukštis būtų keli metrai, alaus skonio glaistas ir „Doritos“ užpildas. Aš suteikčiau VIP vietas visiems tavo žaidimams. Taip pat linkėčiau dar geresnių metų nei pernai.
 56. Su gimtadieniu. Aš be tavęs kaip žemės riešutų sviestas be riešutų.
 57. Tortas? Yra. Žvakutės? Yra. Vakarėlių kepurėlės? Yra. Jubiliatas? Taip, tu čia! Su gimtadieniu.
 58. Prisimink auksinę taisyklę! Gimimo dieną elkis su sutuoktine kaip su karaliene, nes tai auksinė taisyklė ir todėl, kad tavo žmona yra nuostabi! Su gimtadieniu!
 59. Tai tavo gimtadienis? Maniau, kad tai tik apgaulingas „Facebook“ pranešimas, primenantis apie dieną, kai gimei… Su gimtadieniu!
 60. Kai buvau maža mergaitė, visada įsivaizdavau esanti nuotaka. Tai buvo toks nuostabus sapnas … bet realybė yra dar geresnė už tai, apie ką svajojau… tu neįtikėtinas ir tikiuosi, kad tavo gimtadienis bus nuostabus. Su gimtadieniu, mano meile.
 61. Tu man toks reikalingas, kad neįsivaizduoju savo pasaulio be tavęs. Su gimtadieniu, nuostabusis mano vyre!
 62. Tavo buvimas mano gyvenime padarė jį spalvingą ir suteikė naują dimensiją. Be tavęs taip nebūtų. Visi šie kartu praleisti metai buvo nuostabūs. Su gimtadieniu, mielasis.
 63. Galbūt mūsų gyvenimas žemėje juda greičiau, nei galime įsivaizduoti. Bet man kiekviena akimirka atrodo fantastiška, nes turiu nuostabų vyrą. Su gimtadieniu!
 64. Mielas vyre, tavo meilė skatina ir įkvepia. Žinau, kad ateityje mūsų laukia daug nuostabių nuotykių ir šypsenų. Mielasis, tu man esi ypatingas, tu esi man viskas. Su gimtadieniu sveikinu savo vyrą ir nuostabų savo vaikų tėvą!
 65. Mielasis, tu esi mano veidrodis, kuriame galiu rasti savo geras ir blogas savybes, savo dabartį ir ateitį. Būk visada šalia. Su gimtadieniu!
 66. Gražiausiam, protingiausiam, brangiausiam ir geriausiam pasaulio vyrui jokia dovana niekada neprilygo mano rodomam dėkingumui ir suteikiamai laimei. Linkiu labai laimingo gimtadienio.
 67. Su gimtadieniu. Jaučiuosi tokia laiminga, kad radau tikrą meilę. Didžiuojuosi, kad esi mano vyras. Teišsipildo viskas, apie ką tik svajojai.
 68. Man labai pasisekė, kad mano gyvenime atsirado toks vyras, kaip tu. Darbas gali mane nuvilti, bet aš žinau, kad man grįžus namo visada būsi šalia. Ačiū, kad esi toks, mielasis. Aš visada tave mylėsiu. Su gimtadieniu!
 69. Tavo aistra ir meilė man yra viskas, ką noriu turėti. Esi geriausias pasaulyje vyras. Myliu tave labiau nei gali įsivaizduoti. Mano meilė yra amžina. Linkiu tau labai linksmo gimtadienio!
 70. Atrodai tvirtas ir stiprus, todėl visi mano, kad esi nenugalimas. Tačiau tik aš žinau, kad esi mielas ir švelnus viduje, todėl už tai tave labai myliu. Tu esi tobulas, tad puikaus gimtadienio!
 71. Jei kas nors manęs paklaustų tobulos santuokos paslapties, pasakyčiau, kad vienintelė paslaptis yra susirasti tokį vyrą kaip tu. Esi visapusiškai tobulas ir aš myliu viską tavyje. Su gimtadieniu, mielasis.

Tikimės, kad pasinaudosite mūsų sveikinimų idėjomis, nusiųsite tai savo vyrui ir per gimtadienį leisite jam pasijausti ypatingu.