Naujausi Siaubo Filmai

Siaubo filmai yra populiarus kino žanras, gyvuojantis jau daugelį metų. Laikui bėgant jie vystėsi ir keitėsi, tačiau išliko tam tikrų šio žanro konstantų. Siaubo filmai visada yra apie kažką, kas priverstų žmogų jį žiūrėti. Nesvarbu, ar tai žmogus, gyvūnas ar antgamtinė būtybė, tai gali būti bet kas. Siaubo filmas taip pat kažkaip turi būti susijęs su mirtimi ar mirties baime. Paprastai jie apibrėžiami naudojant smurtą ir įtampą, siekiant sukurti žiūrovo baimės ir nerimo jausmus. Kadangi šis filmų žanras yra itin populiarus, todėl kiekvienais metais yra sukuriama vis nauji siaubo filmai. Taigi, peržvelkime naujausius siaubo filmus.

Naujausi siaubo filmai, sukurti šiais metais:

1. “Morbijus” – “Morbius”, 2022 m.:

Biochemikas Michaelas Morbiusas bando išsigydyti nuo retos kraujo ligos, tačiau vietoj to netyčia užsikrečia tam tikra vampyrizmo forma.

2. “Žvėris” – “Beast”, 2022 m.:

Po tragiškos žmonos mirties daktaras Nate’as Samuelsas (akt. Idris Elba) išsiveža savo dvi paaugles dukras (akt. Iyana Halley, Leah Jeffries) į kelionę į Pietų Afrikos savaną, kur jis ir jo žmona pirmą kartą susitiko.Tėvą ir dvi jo paaugles dukras medžioja didžiulis liūtas, siekiantis įrodyti, kad Savana turi tik vieną karalių.

3. “Stebėtojas” – “Watcher”, 2022 m.:

Jauna moteris su sužadėtiniu persikelia į naują butą, tačiau ją kankina jausmas, kad gretimame pastate ją persekioja nematytas stebėtojas. Ji pradeda įtarinėti, kad vyras, gyvenantis netoliese esančiame daugiabutyje, yra serijinis žudikas.

4. “Umma”, 2022 m.:

Amanda ir jos dukra gyvena ramų gyvenimą Amerikos ūkyje, tačiau Amanda gauna mamos palaikus iš Pietų Korėjos ir jai pasakoma, kad „jos pyktis augs tol, kol ji liks dėžutėje“. Amandos gyvenimą netrukus ima kankinti mamos dvasia, net dukra pradeda abejoti, kokių dar melų ir paslapčių ji slepia.

5. “Juodas telefonas” – “The black Phone”, 2022 m.:

Filmas sukasi apie pagrobėją ir serijinį žudiką, kuris terorizuoja miestą. Tačiau jo naujausia auka turi galimybę pabėgti, kai sužino, kad gali išgirsti buvusias pagrobėjo aukas per atjungtą juodą telefoną kambaryje.

6. “Šypsena” – “Smile”, 2022 m.:

Tapusi keisto, traumuojančio incidento, susijusio su pacientu, liudininke, daktarė Rose Cotter pradeda patirti bauginančius įvykius, kurių ji negali paaiškinti. Rose turi susidoroti su savo nerimą keliančia praeitimi, kad išgyventų ir pabėgtų nuo siaubingos naujos realybės.

7. “Hellraiser”, 2022 m.:

Clive Barker 1987 m. siaubo klasikos vaizdas, kuriame jauna moteris, kovojanti su priklausomybe, įgyja senovinę galvosūkių dėžutę, nežinodama, kad jos tikslas yra iškviesti kenobitus (ang. kenobis).

8. “Uždeganti žvilgsniu” – “Firestarter”, 2022 m.:

Jauna mergina bando suprasti, kaip ji paslaptingai įgyja galią savo protu padegti daiktus. Zac Efron vaidina tėvą, bandantį apsaugoti savo dukrą nuo šešėlinės vyriausybės grupės, kai ji įgyja piro kinetinių galių.

9. “X”, 2022 m.:

Veiksmas vyksta 1979 m., suaugusiems skirtų filmų aktoriai ir nedidelė filmavimo grupė atvyksta į vienkiemį, kuriame gyvena pagyvenusi pora apleistame Teksaso kaime, kad galėtų filmuoti suaugusiesiems skirtą filmą. Dienai pereinant į naktį, lankytojai pamažu supranta, kad jie nėra saugūs.

10. “Kruvinos skerdynės Teksase” – “Texas Chainsaw Massacre”, 2022 m.:

Kaip tiesioginis originalaus 1974 m. filmo „The Texas Chainsaw Massacre“ tęsinys, ši istorija sukasi apie “Odinį” veidą ir daugybę naujų aukų, kurios nesąmoningai sugriauna jo namus.