Komercinio Automobilio Nuoma

Šiais laikais žmonės yra orientuoti į ekonomiškumą, nuolat stengiasi neatsilikti nuo naujovių, pažangiausių technologijų ir inovatyvių sprendimų, neaplenkiančių automobilių gamybos, todėl dažnu klausimu tampa – pirkti nuosavą automobilį ar pasinaudoti automobilio nuoma.

Prieš kelerius metus – ekonomikos klestėjimo laikotarpiu – žmogus (ar įmonės savininkas) vos pamatęs rinkoje naują ir patinkantį automobilio modelį, galėjo iškart jį nusipirkti. Tačiau pasikeitus ekonominei situacijai, vis daugiau žmonių nenori investuoti didelių pinigų naujo automobilio įsigijimui. Tokie svarstymai tapo norma tiek kasdieniams vartotojams, tiek verslo savininkams. Tiesa, pastarieji neretai priklauso nuo komercinių transporto priemonių prieinamumo.

Kodėl Verta Pasinaudoti Komercinio Automobilio Nuoma? 

Yra kelios pagrindinės priežastys, kodėl tiek paprasti žmonės, tiek verslo savininkai vis dažniau domisi komercinio automobilio nuoma. 

Finansinės priežastys: ne visi gali sau leisti sumokėti didelę pradinę įmoką ir kas mėnesį atlikti taip pat nemažus mokėjimus. Tai viena iš priežasčių, kodėl komercinio automobilio nuoma yra tokia populiari. Siūloma mažesnė mėnesinė įmoka, o pradinio įnašo dažniausiai nereikia išvis. Be to, nereikės susidurti su didelėmis mokėjimų palūkanomis ir neteks nerimauti dėl paskolos, jei staiga nebenorėsite transporto priemonės.

Automobilio techninės priežiūros išlaidos: pasinaudojant komercinio automobilio nuoma, nereikia rūpintis transporto priemonės priežiūra. Jei kurį laiką jau buvo naudojamasi nuomos paslaugomis, prireikus yra galimybė vieną nuomotą automobilį pakeisti kitu, naujesniu. Už visas automobilio techninės priežiūros išlaidas atsakingas nuomos verslo savininkas. 

Galimybė naudoti naujesnę transporto priemonę: priešingai, nei įsigyjant nuosavą automobilį, pasinaudojus komercinio automobilio nuoma išlieka galimybė bet kada pasikeisti turimą transporto priemonę į naujesnio modelio ar markės automobilį. Nuomojant neprivaloma visada važinėti ta pačia transporto priemone ir pasibaigus transporto priemonės nuomos sutarčiai, galima lengvai pasiimti kitą automobilį, labiau atitinkantį norus ir poreikius.

Pasirinkimas pagal savo galimybes: komercinio automobilio nuoma suteikia daugiau galimybių pasirinkti mėnesinius mokėjimus ir transporto priemonės tipą, kurį leidžia biudžetas. 

Lankstumas: įsigijus nuosavą transporto priemonę vėliau neretai susiduriama su ne visada lengva situacija, kai norisi automobilį parduoti. Tad jei verslo poreikiai ilgainiui keičiasi, verta rinktis lankstesnį variantą – komercinio automobilio nuomą. Beje, dažnai su tokiomis paslaugomis būna siūloma ir papildomų privilegijų.

Į Ką Reikia Atsižvelgti Nusprendus Pasinaudoti Komercinio Automobilio Nuoma?

Komercinio automobilio nuoma reikalauja atsižvelgti į kelis svarbius veiksnius:

  • Platus automobilių nuomos paslaugų pasirinkimas. Tai gali būti savarankiškas vairavimas (galimybė visateisiškai naudotis komercinio automobilio nuoma), vairuotojo paslauga, transporto priemonės pritaikymas specialiems renginiams, pritaikymas keleivių ar daiktų pervežimams iš oro uosto į viešbutį, pritaikymas gabenti specifinius krovinius ir t. t. 
  • Didelė transporto priemonių įvairovė. Kuo daugiau komercinių automobilių nuomos įmonė gali pasiūlyti, tuo didesnė tikimybė, kad komercinio automobilio nuoma atitiks kliento poreikius. Nesvarbu, ar tai būtų hečbekas, sedanas, visureigis ar furgonas, galimybė pasirinkti jums tinkamiausią transporto priemonės tipą yra didelis privalumas.
  • Konkurencinga kaina. Tai dar vienas veiksnys, kuris svarbus renkantis automobilio nuomos kompaniją. Nors kai kurios įmonės pateikia kainas internete ir tvirtina, kad siūlo lankstumą, reikėtų įvertinti, ar nėra papildomų (užslėptų) mokesčių ir rinkliavų. 
  • Komercinio automobilio nuoma užsiimančios įmonės reputacija. Jei klientų atsiliepimai ar apžvalgos apie įmonę yra prastos, vertėtų apgalvoti, ar tokia įmonė tikrai verta jūsų pasitikėjimo. Nepagailėkite savo laiko ir  peržiūrėkite atsiliepimus apie nuomos paslaugas teikiančią įmonę.

Pabaigai Apie Komercinio Automobilio Nuomą

Vis daugiau vartotojų nusprendžia išsinuomoti komercines transporto priemones, nes jos tapo prieinamesnės. Tai tapo praktiškiausiu sprendimu, ypač turint mažą verslą, kuris dar tik pradeda augti arba kai komercinio automobilio nuoma reikalinga tik trumpam laikui. Ši paslauga paklausi ir  planuojant kelionę su visa šeima ar draugais. Komercinio automobilio nuoma suteikia galimybę pasirinkti transporto priemonę atsižvelgiant į jūsų poreikius tuo metu, nesvarbu, ar tai trumpalaikis sprendimas, ar ilgalaikis pasirinkimas.