Atsiliepimai Apie “BMW E90” Benzininį Automobilį

“BMW E90” – tai yra trečios serijos BMW sedanas, siūlantis puikų našumo, vairavimo dinamikos, mažų eksploatavimo išlaidų, technologijų ir tobulumo derinį. Šis 3 serijos modelis visada suteikia komfortą vairuojant, nes pasižymi patraukliu valdymu ir patikimu sukibimu kelyje. “BMW E90” visada išlaikė savo patrauklumą vairuotojui, puikias charakteristikas ir įspūdingą taupumą. O atlikti atnaujinimai pliusų sąrašą papildė prabangesne vairavimo patirtimi, daugiau erdvės salone ir įspūdinga technologijų gama. Nuo ankstesnės kartos “BMW E90” šiek tiek pakito, todėl standartinė įranga yra žymiai didesnė. Atnaujintas stilius yra konservatyvi evoliucija to, kas buvo anksčiau, tačiau su tvirtesniu ir lengvesniu kėbulu taip pat pagerėjo automobilio tobulumas. Su savo klasėje pirmaujančiu našumo ir ekonomiškumo deriniu, E90 patenka tiesiai į kompaktiškų sedanų klasės viršūnę.

“BMW E90” apžvalga:

Šios kartos 3 serijos “BMW E90” buvo gaminamas nuo 2008 m. rugsėjo iki 2012 m. sausio mėn. Automobilis buvo gaminamas su klasikine galinių ratų pavara, kurių buvo 21 versija, ir visų keturių ratų (4×4) pavara, kurių buvo 10 versijų. Šiam BMW siūlomi šeši benzininiai varikliai, kurių darbinis tūris yra nuo 1,6 iki 3,0 litrų, o galia nuo 122 iki 306 AG. Taip pat penki dyzeliniai varikliai, kurių darbinis tūris yra nuo 2,0 iki 3,0 litrų, o galia nuo 143 iki 286 AG. Automobilis gali būti tiek su mechanine, tiek su automatine pavarų dėže. BMW 3 serijos E90 sedano vidutinės degalų sąnaudos kombinuotu ciklu benzininiam varikliui yra nuo 5.9 iki 9.7 litro 100 km. O dyzeliniam varikliui – nuo 4.7 iki 6.8 litro 100 km. “BMW E90” 3 serijos sedano CO2 emisija benzininiam varikliui yra nuo 142 iki 232 gramų vienam kilometrui, o dyzeliniam – nuo 123 iki 178 gramų kilometrui. Šio BMW 3 serijos modelio ilgis yra 453 cm, o tai reiškia, kad automobilio salonas yra erdvus. Palyginimui: 3 serijos BMW yra apie 4 cm ilgesnis už “Ford Focus” sedaną, bet 6 cm trumpesnis už “Audi A4” sedaną. BMW 3 serijos bendroji masė yra nuo 1870 iki 2180 kg, priklausomai nuo modifikacijos. Tai reiškia, kad šis automobilis yra apie 16 procentų sunkesnis už šio amžiaus ir klasės transporto priemonių vidurkį. Šis BMW modelis yra vidutinės kainų grupės, be to, eksploatavimo išlaidos taip pat nėra didelės.

Apie 3 serijos “BMW” automobilį:

Nepaisant nuolat didėjančios konkurencijos, 3 serijos BMW yra fenomenaliai sėkmingas modelis. Nuolat atnaujindamas automobilį “BMW” sugebėjo išlaikyti ankstesnio modelio patrauklumą, kartu pagerindamas vidinę erdvę, salono kokybę ir pažangiausias technologijas. BMW siūlo platų 3 serijos E90 modelio variklių asortimentą. Didžiąją dalį sudaro benzininiai ir dyzeliniai modeliai, taip pat siūlomas įkraunamas benzininis hibridas. Visi BMW varikliai siūlo gerą našumo ir ekonomiškumo derinį. Visuose automobiliuose yra palydovinė navigacija, prisitaikantys LED priekiniai žibintai, trijų zonų oro kondicionierius, greičio palaikymo sistema ir „Apple CarPlay“. Taip pat yra šildomos sėdynės ir BMW „Live Cockpit Professional“, turintis 12,3 colio skaitmeninį prietaisų ekraną. Be to, yra įtrauktas naujas BMW išmanusis asmeninis asistentas, kuris leidžia valdyti daugelį automobilio funkcijų balsu.

3 serijos “BMW E90” yra laikomas vienu geriausiu kompaktiškų aukščiausios klasės automobilių rinkoje, todėl jis išlieka populiarus ir naudotų automobilių rinkoje. BMW 3 serija siūlo pakankamai galimybių šeimyniniam gyvenimui. O entuziastingi vairuotojai džiaugiasi puikiai valdomu automobiliu ir kai kurių išskirtinių benzininių ir dyzelinių variklių pasirinkimu. BMW taip pat bandė pagerinti rafinuotumą ir važiavimo kokybę, kad atitiktų “Mercedes C” klasę. Tačiau yra sunkus darbas išlaikyti 3 serijos sportinį patrauklumą ir taip pat pakelti komforto kartelę. Dalį šio patobulinimo lėmė nauja BMW nuo eigos priklausoma pakabos slopinimo technologija, kuri yra standartinė visų modelių funkcija. Kai automobilis veža lengvą krovinį, amortizavimo greitis yra švelnesnis, todėl važiavimas atitinka reikalavimus. Tačiau, kai automobilis pilnai apkrautas keleiviais ir bagažu, amortizacija yra kietesnė. Atsižvelgiant į sunkesnę automobilio apkrovą, pastebimas geresnis kėbulo valdymas, pernelyg nepakenkiant važiavimo kokybei. Daugeliu atvejų automobilis veikia labai gerai, tačiau dalis 3 serijos galimybių pagerėjo ir dėl naujausios “BMW CLAR” platformos naudojimo. Tai sumažino svorį iki 55 kg ir padidino kūno standumą iki 50 procentų.

“BMW” 3 serijos E90 modelis pateisina savo patrauklumą, kurio tikimasi iš modelio, nes turi puikią ištvermę ir judrumą. Šiuo atžvilgiu netgi pralenkia tiek “Audi A4”, tiek C klasės “Mercedes”. Automobilio valdymas yra lengvas, o tai leidžia tiksliai ir greitai pakoreguoti posūkių liniją. Yra siūlomos dvi transmisijos: šešių greičių mechaninė arba aštuonių greičių automatinė, tačiau mechaninė yra tik tam tikruose mažesnės galios modeliuose. Mechaninė pavarų dėžė turi šiek tiek patobulinimų palyginti su ankstesniais modeliais, o automatinė yra puiki transmisija su sklandžiais perjungimais. BMW 3 serijos E90 yra pažangus sedanas, siūlantis žemesnį triukšmo lygį nei buvo ankstesniuose modeliuose. Iš dalies taip yra dėl standartinio pritaikymo akustinio stiklo. Važiavimas automobiliu taip pat yra geras dėl nuo eigos priklausančių amortizatorių.