Atsiliepimai Apie “BMW E60” Benzininį Automobilį

“BMW E60” – tai yra BMW 5 serijos galingas, estetiškas ir erdvus aukščiausios kokybės sedanas. Teigiama, kad tai yra vienas iš tobuliausių šiandien parduodamų automobilių ir tik nedaugelis transporto priemonių yra tokios pat kokybiškos kaip 5 serija. “BMW E60” sedanas jau seniai buvo laikomas vienu geriausių universalių automobilių rinkoje, nes turi aukštųjų technologijų komplekto ir konstrukcijos derinį. Didelis automobilio salonas yra puikios inžinerijos ir puikiai į vairuotoją orientuoto požiūrio pavyzdys.

“BMW E60” apžvalga:

Šios kartos BMW 5 serijos E60 buvo gaminamas nuo 2003 m. liepos mėn. iki 2007 m. kovo mėn. Automobilis buvo gaminamas su klasikine galinių ratų pavara, kurių buvo 27 versijos, ir visų keturių ratų (4×4) pavara, kurių buvo 6 versijos. Šiam BMW siūlomi devyni benzininiai varikliai, kurių darbinis tūris yra nuo 2,2 iki 4,8 litro, o galia nuo 170 iki 367 AG. Taip pat penki dyzeliniai varikliai, kurių darbinis tūris yra nuo 2,0 iki 3,0 litrų, o galia nuo 163 iki 272 AG. Automobilis gali būti tiek su mechanine, 16 versijų, tiek su automatine, 17 versijų, pavarų dėže. Saugumo bandymų metu BMW 5 serija gavo 4 žvaigždutes iš penkių, o tai reiškia gerą saugos lygį. Suaugusiųjų, t.y. vairuotojo ir keleivio, saugumas 5 serijos BMW įvertintas keturiomis žvaigždutėmis. Vaikų saugumas – taip pat keturiomis žvaigždutėmis. “BMW E60” modelis buvo pats populiariausias tarp naujų modelių “BMW” penktoje serijoje. Dėl savo patikimumo jis išlieka populiarus ir naudotų automobilių rinkoje.

BMW 5 serijos E60 sedano vidutinės degalų sąnaudos kombinuotu režimu benzininiam varikliui yra nuo 8.5 iki 11 litrų 100 km. E60 sedano vidutinės degalų sąnaudos dyzeliniam varikliui – nuo 5.9 iki 8.2 litrų 100 km. BMW 5 serijos E60 sedano CO2 emisija benzininiam varikliui yra nuo 205 iki 267 gramų vienam kilometrui. O dyzeliniam – nuo 158 iki 219 gramų kilometrui. 5 serijos BMW serijos automobilio ilgis – 484 cm, o tai reiškia, kad tai didelis automobilis. Palyginimui: 5 serijos BMW yra apie 7 cm ilgesnis nei “Volkswagen Passat” sedanas. BMW 5 serijos bendroji masė yra nuo 2010 iki 2220 kg, priklausomai nuo modifikacijos. Tai reiškia, kad šis automobilis yra apie 20 procentų sunkesnis už šio amžiaus ir klasės transporto priemonių vidurkį.

Šis modelis yra aprūpintas naujausiomis BMW technologijomis ir saugos funkcijomis. Be to, viduje yra daugiau erdvės palyginus su ankstesniais modeliais, nes yra pritaikyta didesnė platforma iš didesnės 7 BMW serijos. Automobilis taip pat yra lengvesnis nei ankstesni modeliai, nes kėbulo plokštėms ir vidinėms konstrukcijoms plačiai yra naudojamas aliuminis. Šio automobilio efektyvumo patobulinimai, įskaitant įkraunamą hibridinę (PHEV) technologiją, padidino modelio patrauklumą. Taigi 5 serijos BMW yra patrauklus pasirinkimas sektoriuje, kuriame dar yra keletas labai patrauklių varžovų. “BMW E60” gali lengvai konkuruoti su “Audi A6“, „Jaguar XF“, „Lexus GS“, „Mercedes E-Class“ ir „Volvo S90“. Šis BMW modelis yra prabangus ir gražiai sukonstruotas, todėl visada buvo vienas patraukliausių automobilių savo segmente, o dabartinis modelis nenuvilia. Standartinė 5 serijos pakaba taip pat yra suderinama ir patogi, užtikrinanti ekonomiškumą.

Aukščiausio lygio “BMW E60” patobulinimą papildo vienas iš geriausių automobilio salono dizainų. Medžiagų ir apdailos kokybė yra aukščiausios kokybės, o tai užtikrina aukštą estetikos lygį. Standartiniame komplekte yra palydovinė navigacija, internetinės paslaugos ir odinė sėdynių apdaila. Taip pat viduje yra daug vietos, o gale sėdintys žmonės turi beveik tiek pat vietos kojoms, kiek didesnės 7 serijos automobiliuose. 5 serijos stilius yra konservatyvus ir yra paskutinio modelio evoliucija, kartu su užuominomis, paimtomis iš didesnės 7 serijos. Tačiau tikrai nesuklysite, kad tai yra BMW kūrinys, nes jame yra grotelės, keturių žiedų priekiniai žibintai ir išskirtinė BMW langų linija.