Naudoti Plastikiniai Langai Ar Nauji Plastikiniai Langai?

Natūralu, kad visi nori įsigyti tokius daiktus, kurie tarnautų ilgai ir būtų funkcionalūs, efektyvūs daugybę metų. Plastikiniai langai – ne išimtis. Vis dėlto, kaip ir kiekvienas daiktas, plastikiniai langai irgi dėvisi ir turi savo garantijos pabaigą. Kartais naudoti plastikiniai langai gali būti remontuojami, reguliuojami, tvarkomi ir tokiu būdu išsaugojami dar keleriems metams, tačiau yra nemažai ir tokių atvejų, kai geriau – nauji plastikiniai langai. Kodėl taip yra ir kas svarbu renkantis naujus plastikinius langus?

Paprastas Įsigijimo Procesas: Tai, Ką Svarbu Žinoti

Ilgainiui naudoti plastikiniai langai gali pradėti rodyti negražius nusidėvėjimo požymius, tuomet pradedama svarstyti apie naujus langus. Išsirinkti puikiai tinkančius ir kokybiškus langus gali būti didžiulė užduotis, kurios daugelis vengia. Vis tik sunkiausia – pasiryžti ir paieškoti to, kas labiausiai tiktų.

Renkantis naujus plastikinius langus, reikia daug ką apsvarstyti, pradedant medžiagomis ir baigiant stiklais. Tačiau buvo sukurtas šis vadovas, kuris tikrai padės atlikti svarbiausius veiksmus, kurių reikia norint išsirinkti aukštos kokybės gaminius, galinčius atlaikyti laiko išbandymą ir į gerąją pusę pakeisti namų išvaizdą!

Jei svarstote, ar geriau naudoti plastikiniai langai, ar nauji plastikiniai langai, patikėkite, pastarieji yra estetiškai, funkciškai ir ekonomiškai naudingesni.

Naudoti Plastikiniai Langai Prieš Naujus Plastikinius Langus

Plastikiniai langai atlieka daugybę funkcijų: praleidžia saulės šviesą, natūraliai šildo namus ir užtikrina vėdinimą. Be langų gyvenimas gali tapti gana tvankus, jau nekalbant apie vitamino D trūkumą.

Dauguma šiuolaikinių naujų plastikinių langų suteikia visus šiuos pranašumus, tačiau ne visi langai yra vienodi, ne visi vienodai saugūs, ne visi užtikrina tokį patį energijos vartojimo efektyvumą ir izoliuoja nuo triukšmo. Tai labai priklauso nuo pasirinkto lango tipo.

Namų saugumas

Kuo ilgiau eksploatuojami naudoti plastikiniai langai, tuo mažiau saugumo jie užtikrina. Langų gamintojai ir tiekėjai supranta, kad saugumas yra svarbus, todėl su šia mintimi yra vykdomas visas šiuolaikinių langų gamybos procesas. Norėdami kuo didesnės savo namų apsaugos, pasidomėkite langų modeliais, kurie atitinka saugaus dizaino schemą ir yra sertifikuoti.

Nauji plastikiniai langai užtikrina aukštesnį saugos lygį, nes tokių langų gamybai pasitelkiamos aukštos kokybės technologijos, tvarios ir kokybiškos medžiagos, didelei jėgai atsparus stiklas ir kiti langų montavimo elementai. Langų užtikrinamas saugumas yra svarbus dalykas daugeliui, o kai kam netgi ir prioritetas ieškant naujų langų.

Taupant Energiją, Taupomi Ir Pinigai

Deja, bet naudoti plastikiniai langai sutaupyti nepadės. Tik pakeitę senus plastikinius langus ir naudodami naujus, efektyviau energiją vartojančius langus, neabejotinai sumažinsite sąskaitą už energiją! Įsigijus A klasės langus, kasmet gali pavykti sutaupyti nemenkas sumas. 

Didesnis energijos vartojimo efektyvumas pasiekiamas sumažinant šilumos nuostolius pro langus ir padidinant jų šiltinimo efektyvumą – tai padeda išlaikyti šilumą namuose be didelių pastangų. Langai yra testuojami naudojant U reikšmes. Kitaip tariant, matuojamas oro prasiskverbimas pro langus, šilumos nuostoliai ir šiluminės energijos išlaikymas.

Efektyviai energiją vartojantys langai yra naudingas sprendimas, nes tuomet namai tampa komfortiškesni, o jų ekonominės sąnaudos – mažesnės.

Ramesni Namai

Judri gatvė už lango ar nuolatinis šurmulys lauke pažadina net naktį? Tuomet naudoti plastikiniai langai tikrai neatlieka savo funkcijos. Tuo tarpu nauji plastikiniai langai gali padėti sulaikyti 90–95 proc. tų nemalonių garsų. Pašaliniai garsai į namus patenka dėl įvairių šaltinių, dažniausiai – automobilių, lėktuvų ar kaimynų. Nuolatinis triukšmas gali ne tik labai erzinti, bet tam tikromis aplinkybėmis gali neigiamai paveikti sveikatą. 

Garso izoliacijos lygis skiriasi priklausomai nuo pasirinkto lango; kartais geriausia išeitis – rinktis langus su dvigubu ar netgi trigubu stiklu. Namų savininkams, nusprendusiems parduoti namus, verta investuoti į naujus plastikinius langus, nes tuomet namai taps patrauklesni potencialiems pirkėjams.

Kodėl Ir Kada Prireikia Naujų Plastikinių Langų?

Kadangi rinkoje yra labai daug skirtingų langų, kurie pasižymi įvairiausiais privalumais, tai svarbus žingsnis renkantis langus – aiškiai suprasti ir žinoti, kokias problemas norite išspręsti pasikeisdami senus langus.

Trauka / skersvėjis – nuolatinis skersvėjis iš tiesų gali sukelti rimtą diskomfortą. Seni, netinkamai sumontuoti ar blogai prižiūrimi langai gali praleisti šaltą orą į jūsų namus. Papildomi stiklo paketai gali padėti užtikrinti lango tvirtumą ir patvarumą.

Pūvanti mediena – lietaus išvengti nepavyks, o būtent vandens perteklius gali ne tik paskatinti langų puvimą, bet ir padidinti drėgmę namuose! Išvengsite šios problemos, jei įsigysite naujus plastikinius langus.  

Gedimas – jei naudoti plastikiniai langai tapo sunkiai varstomi, tai ilgainiui pradės erzinti ir varginti. Be to, tokių langų remontas gali būti labai brangus, tad verta apsvarstyti galimybę įsigyti naujus plastikinius langus. 

Didelės sąskaitos už energiją – užtenka kelis kartus gauti labai dideles sąskaitas už šildymą, kad daugelį žmonių paskatintų pagaliau atnaujinti savo langus.

Modernizavimas – kartais norima pakeisti naudotus plastikinius langus, kad  būtų atnaujinta namų išvaizda ir sukurta pridėtinė vertė turtui!

Naujų Plastikinių Langų Dizainas

Lango dizainas ar stilius irgi svarbūs renkantis naujus plastikinius langus. Iš tiesų langai labai stipriai keičia viso pastato išvaizdą. Geriausius rezultatus gausite pasirinkdami stiklą ir rėmus, kurie dera prie namų stiliaus ir architektūros bei yra praktiški.

Langų Stiklinimas

Kaip ir rėmai, stiklas irgi yra svarbus, nes jis lemia naujų plastikinių langų efektyvumą. Šiuo metu jau galima rinktis, kokio stiklo norite.

Dvigubas stiklas

Jo privalumai: efektyviai sulaikoma šiluma, kad žiemą būtų šilta; vasarą izoliuoja namus nuo kaitrių saulės spindulių, išlaikant patalpoje idealią temperatūrą; puikiai saugo namus nuo išorinio triukšmo (dvigubo stiklo paketai užtikrina triukšmą mažinančias savybes). Be to, plastikiniai langai su dvigubu stiklu padeda sumažinti kondensato atsiradimo tikimybę. Naudoti plastikiniai langai, net jei profesionaliai juos atnaujinsite, tokia savybe nepasižymės.

Trigubas stiklas

Jo privalumai: mažiausia galima U vertė (geriausiai sumažina šilumos nuostolius ir yra ekologiškiausias pasirinkimas); tobulas klimatas namuose; geriausios šilumos izoliacijos savybės.

Tinkamo Langų Gamintojo Pasirinkimas

Yra keli dalykai, į kuriuos rekomenduojama atkreipti dėmesį įsigyjant naujus plastikinius langus, kad gautumėte geriausios kokybės produktus ir rezultatą, kuriuo būtumėte patenkinti. Pirmiausia, langų gamintojai turi būti nurodę aiškius langų techninius parametrus, turėti kokybę patvirtinančius sertifikatus, naudotis pažangiomis gamybos technologijomis ir inovatyviais sprendimais. Tačiau nemažiau svarbu, kad klientui būtų atsakyta į visus jam kilusius klausimus ir pateikti sprendimai, geriausiai atitinkantys konkretų atvejį. Nepamirškite pasiteirauti apie naujiems langams suteikiamas garantijas.

Ir Dar Kartą – Naudoti Plastikiniai langai ar nauji plastikiniai langai?

Langai be abejonės gali pakeisti namų išvaizdą ir gyventojų pojūčius. Pakeitus senus langus, galima pasijausti lyg gyvenant visiškai naujuose namuose. Nauji plastikiniai langai yra investicija, kuri atsipirks, jei tinkamai apsvarstysite, kuris langų variantas geriausiai atitinka jūsų poreikius. Norint protingai pasirinkti ir gauti geriausią rezultatą, rekomenduojama pasikonsultuoti su patikimu langų gamintoju ar tiekėju.

Kaip ten bebūtų, bet plastikiniai langai – dažniausiai naudojami ir labiausiai mėgstami langai. Jie yra nebrangūs, itin lengvai eksploatuojami ir prižiūrimi, pasižymintys puikiomis savybėmis (nepūva, puikiai izoliuoja garsą ir t. t.). Patvarūs, ilgaamžiški ir aukštos kokybės plastikiniai langai užtikrina namų saugumą, padeda išsaugoti šilumą patalpoje ir sulaukti mažesnių sąskaitų. Be to, tai ir puikus estetinis pasirinkimas.

Kadangi langų gamybos technologijos per pastaruosius metus labai stipriai patobulėjo, tai dabar plastikiniai langai idealiai tinka namams ir garantuoja, kad namų šeimininkai bus jais patenkinti.