Paveikslas Iš Nuotraukos Ant Drobės

Namuose turite daug albumų, pilnų jūsų asmeninių arba šeimos nuotraukų, bet negalite šiais prisiminimais pasidžiaugti? Norėtumėte, kad nuotraukos kabėtų ant sienos ir primintų ypatingas progas, tačiau tik dulka lentynose? Pasamdyti kvalifikuotą menininką, kuris perpieštų nuotraukos vaizdą ant drobės ar popieriaus yra gana brangu. Tokiu atveju geriausias ir pigiausias pasirinkimas yra paveikslai iš nuotraukų ant drobės. Yra daug įmonių, o viena iš jų – DrobeArt.lt, kurios teikia nuotraukų spausdinimo ant drobės paslaugą. Jums tereikia išsirinkti patinkančią nuotrauką, drobės matmenis ir neilgai trukus galėsite džiaugtis savo paveikslu.

Kas yra spaudinys ant drobės?

Paveikslas iš nuotraukos ant drobės yra tinkintas vaizdas, atspausdintas ant drobės ir ištemptas ant medinio rėmo. Drobės spaudiniai puikiai dekoruoja sienas ir atkuria ypatingą atmintį – čia galite įamžinti asmeninius arba šeimos prisiminimus. Šie atspaudai atkartoja originalių aliejiniais arba akriliniais paveikslais ant ištemptos drobės išvaizdą. Nuotraukoms atgaminti naudojama drobė paprastai yra medvilnės / polio mišinio ir maždaug 0,04 cm storio, sverianti nuo 320 iki 340 GSM (gramų kvadratiniam metrui). Medžiagoje yra spausdinama geso danga, kuri suteikia gražią matinę apdailą ir pagerina išvaizdą. Be to, tokia drobė pasižymi rašalo imlumu ir plačia spalvų gama. Drobės medžiaga dažnai turi subtilią tekstūrą, kad būtų išlaikyta aukšta vaizdo kokybė.

Ką turite žinoti prieš užsakant paveikslą ant drobės?

1. Veikiamos kenksmingų sąlygų drobės gali išblukti:

Drobės spaudiniai laikui bėgant tam tikru mastu blunka. Tai, kiek jos gali išblukti, priklauso nuo naudojamos drobės ir rašalo derinio, tiesioginės UV šviesos kiekio, kuris veikia drobę, ir nuo aplinkos, kurioje ji kabinama. Pavyzdžiui, drobės yra labiau linkusios išblukti, jei yra veikiamos ore sklindančių virimo ir valymo garų, todėl patartina tokiose vietose jų nekabinti.

2. Drobės yra ilgaamžės:

Naudojant pigmentinio rašalo technologiją, drobės ilgesnį laiką yra atsparios kenksmingoms aplinkos sąlygoms. Jos pasižymi dideliu atsparumu atmosferos ozono poveikiui ir stipriomis vandens atsparumo savybėmis. Be to, yra ypač atsparios pažeidimams, kuriuos sukelia sandėliavimas ar demonstravimas didelės drėgmės aplinkoje.

3. Nuotrauka drobei turi būti kokybiška:

Viskas, ko jums reikia norint perkelti nuotrauką ant drobės, yra skaitmeninės nuotraukos failas. Reikalinga skiriamoji geba skirsis priklausomai nuo norimos sukurti drobės dydžio. Kuo didesnė drobė, tuo didesnės nuotraukos raiškos reikės norint užtikrinti vaizdo kokybę, todėl geriausia nuotraukas naudoti tokias, kurios buvo darytos profesionaliu fotoaparatu.