Vitaminai Katėms Nuo Plaukų Slinkimo

Tikriausiai nėra žmogaus, kuris nebūtų kada nors vartojęs vitaminų arba papildų, kurių trūksta jo maisto racione. Tačiau ar kada nors susimąstėte, kad jūsų katei taip pat gali trūkti kai kurių maistinių medžiagų? Idealiu atveju jūsų augintinis didžiąją dalį pagrindinių maistinių medžiagų turėtų gauti iš savo maisto raciono, tačiau kartais papildai ir vitaminai katėms gali pagerinti bendrą jų sveikatą, apsaugoti imuninę sistemą ir padėti jaustis gerai. Nors katės, įskaitant ir namines kates, yra mėsėdžiai gyvūnai, jų racione taip pat gali būti grūdų ir daržovių, kurie yra geras vitaminų, mineralų ir skaidulų šaltinis. Ypatingai katėms, kurios yra maitinamos žaliaviniu maistu, vitaminai ir papildai gali užtikrinti, kad be baltymų jos gautų ir kitų reikiamų mikroelementų. Itin svarbu, kad katės gautų visavertę mitybą. Joje turėtų būti skaidrių ingredientų ir naudingų maisto papildų, įskaitant aminorūgštis, virškinimo fermentus ir omega-3, kurie yra būtini blizgančiam kailiui, sveikiems sąnariams, dantims ir nagams. Kiekvieną kartą prieš pradedant vartoti ką nors naujo savo katės racione, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju.

Kaip išsirinkti vitaminus katei?

Norint pasirinkti tinkamus papildus ir vitaminus savo katei, pirmiausia reikia nustatyti, kurie papildai galėtų būti naudingi jūsų augintiniui. Rinkoje yra daugybė vitaminų pasirinkimų įvairaus amžiaus, dydžių ir poreikių katėms, todėl geriausias būdas nustatyti, kuriuos vitaminus geriausia įtraukti į jūsų katės racioną, yra paklausti veterinarijos gydytojo. Svarbu prisiminti, kad vitaminai ir papildai reikalauja laiko ir reguliaraus naudojimo, todėl norint pasiekti pastebimų rezultatų, reikia juos duoti savo katei ilgesnį laiką. Jei jūsų augintinis nenori ėsti vitaminų, pabandykite tokius metodus:

  • Pradėkite siūlydami savo katėms vitaminų kiekvieną dieną, kol jos pripras prie jo kvapo ir skonio.
  • Naudokite tuno sultis kaip priedą prie bet kurio papildo ar vitamino, kad sudomintumėte savo katę jį valgyti.
  • Sutrupinkite vitaminus ar papildus į kačių maistą.

Be to, jei norite, kad jūsų katė būtų sveika ir mėgautųsi gyvenimu, turite užtikrinti, kad ji galėtų patenkinti savo gamtinius poreikius. Visi žinome, kad katės iš prigimties mėgsta galąsti savo nagus, todėl apsvarstykite galimybę nupirkti jai draskyklę. Jei norite įsigyti draskyklę katei už draugišką kainą, apsilankykite čia: https://www.alphazoo.lt/produkto-kategorija/katems/kaciu-draskykles.

Vitaminai kačių kailiui ir odai:

Kalbant apie katės kailį, visi šeimininkai nori, kad jo augintinio kailis būtų švelnus, blizgantis, be plaukų sąvėlų ir, svarbiausia, kad neslinktų plaukai. Taigi, jei jūsų katė yra linkusi į plaukų sąvėlas ir jų slinkimą, tada žarnyno ir odos balanso palaikymas yra puikus būdas sumažinti šiuos dalykus. Jei norite, kad jūsų katės kailis išliktų gražus, turėtumėte išbandyti lašišos ar žuvų taukus, kad pagerintumėte savo katės odos ir kailio būklę. Taip pat galite rinktis šiuos, internetinės parduotuvės Alphazoo.lt siūlomus, vitaminus ir papildus katėms:

  • “GIMCAT Derma”

Tai pasta kačių sveikai odai ir kailiui. Tai yra visavertis maisto papildas katėms, kurios turi jautrią ir sausą odą. Šios pastos sudėtyje esančios maistinės medžiagos ir vitaminai stiprina kasdienę katės mitybą, palaiko sveiką odą ir blizgantį kailį, todėl jūsų augintinio plaukai nustoja slinkti.

  • “Dermoscent ESSENTIAL 6 spot-on”

Tai yra lašai kačių odos ir kailio būklei gerinti. Tai yra lašinamas tirpalas, kuris yra paprastas ir efektyvus odos disbalanso ir jų pasekmių sprendimas, t.y. blankūs arba trapūs plaukai, sausas arba riebus kailis, blogas kvapas ir kt. Šis produktas padeda sumažinti plaukų slinkimą (ne sezoninio šėrimo metu) ir skatina plaukų augimą. Taip pat padeda sustiprinti plaukų blizgesį ir sumažinti pleiskanų susidarymą.

  • Lašišų aliejus

Tai yra papildas katėms, kuris yra natūraliai turtingas nepakeičiamomis omega 3 riebalų rūgštimis. Šis aliejus palaiko sveiką kačių odą, suteikia gražų blizgantį kailį, užtikrina elastingus sąnarius ir palaiko imuninę sistemą. Puikiai tinka naudoti norint palaikyti jūsų augintinio sveiką odą ir blizgantį kailį.

  • “DERMOSCENT EFA PHYSIO SHAMPOO”

Tai apsauginis šampūnas šunims ir katėms, kurio koncentruotoje formulėje gausu nepakeičiamųjų riebalų rūgščių (omega 3 ir 6). Šis šampūnas sustiprina apsauginį odos barjerą, todėl jūsų augintinio kailis tampa sveikas ir plaukai nebeslenka. Jis yra skirtas dažnam naudojimui visų tipų odai, net ir pačiai jautriausiai.

  • “Biocos 3in1”

Tai yra kailio ir odos serumas, kuris padeda puoselėti, maitinti, atstatyti kailio būklę. Šis serumas – tai tikras SPA Jūsų augintiniams. Sudėtyje esantis kokosų aliejus suteikia augintinio kailiui apimties, apsaugo nuo išsausėjimo bei paryškina kailio spalvą. Argano aliejus apsaugo ir pamaitina augintinio kailį bei odą, suteikia kailiui žvilgesio bei jį sustiprina. O ricinų aliejus giliai drėkina, minkština bei maitina augintinio odą, taip suteikdamas kailiui gražų ir sveiką blizgesį.