TOP 5 Galingi Benzininiai Vandens Siurbliai

Benzininiai vandens siurbliai – tai yra galingi vandens siurbliai, kuriems nėra reikalinga elektros energija, nes jie yra varomi benzinu. Dėl šios priežasties jie dažniausiai yra naudojami laistymo sistemose ar kitose vietose, kur nėra jokios galimybės turėti elektros energijos. Benzininiai vandens siurbliai yra ypač plačiai naudojami laistymo sistemose, nes jų vienas iš didžiausių privalumų yra galingumo reguliavimas, todėl galima reguliuoti paduodamo vandens srovę. Benzinu varomi vandens siurbliai tinka daugumai didelių apkrovų vandens tvarkymo darbams, nes jie yra galingi. Pramoniniai benzininiai vandens siurbliai puikiai tinka pramoniniams projektams, tokiems kaip gilus vandens nutekėjimas. Puikus benzininių siurblių našumas ir ilgaamžiškumas užtikrina, kad šie gaminiai bus ilgalaikiai, be to, dažniausiai jie turi puikų kainos ir kokybės santykį. Daugelis benzininių vandens siurblių montuojami su profesionaliais aukščiausios kokybės varikliais iš tokių gerbiamų gamintojų, kaip “Honda”, “Hyundai” ir pan.

Geriausias benzininis vandens siurblys:

1. 2 colių “Parker” benzininis vandens siurblys – 5,5 AG 4 taktų variklis

“Parker” prekės ženklas įsitraukė į benzininių vandens siurblių rinką ir nenuvylė. Šis vandens siurblys yra tokio pat dydžio ir galios kaip “Briggs”, mažiausias benzininis vandens siurblys, bet veikia taip pat gerai. Kadangi šio vandens siurblio kaina yra žymiai mažesnė, labai protinga žiūrėti į šį įrenginį, ypač jei neketinate jo naudoti taip dažnai. Jie nėra geriausios kokybės, bet toli gražu ir ne patys prasčiausi – kažkur per vidurį. Su šiuo įrenginiu galėsite nusausinti užtvindytus rūsius ar didelius tvenkinius. Srauto greitis yra apie 400 litrų per minutę esant pilnam nukreipimui. Jis turi 7 m vertikalią trauką ir 30 m galvos pakėlimą. Be to, “Parker” taip pat turi 3 colių versiją, jei ieškote galingesnio vandens siurblio. Jis tiekia daugiau nei 1 000 litrų vandens per minutę. Puikus šio įrenginio pranašumas yra tai, kad visos jungtys yra įtrauktos – tereikia įsigyti standžią dviejų colių lanksčią žarną ir galite pradėti.

2. “Briggs & Stratton ELITE WP2 – 35” benzininis vandens siurblys

Tai yra geriausias benzininis vandens siurblys, jei jums reikia jį naudoti dažnai. Tačiau jei ketinate naudoti retai, tada alternatyvus pasirinkimas yra 2 colių “Parker” benzininis vandens siurblys. “Briggs & Stratton” benzininis vandens siurblys – tai didžiulė siurblio galia, puiki kokybė, antivibracija ir veikia tyliau nei konkurentai. Dėl “Briggs & Stratton Lo-tone“ technologijos stebėtinai tylus variklis sukuria 435 litrų per minutę debitą. “Elite WP2 – 35” pasižymi ilgaamžiškumu, o 127 cm3 OHV variklis su geležinėmis rankovėmis, tinkamai prižiūrimas, tarnaus ir ateityje. Net jei pamiršite įpilti alyvos, vis tiek bus sunku sugadinti šį benzininį vandens siurblį, nes automatinio išsijungimo funkcija įsijungs, kai alyvos lygis taps per mažas.

3. “WASPPER PC107” benzininis vandens siurblys

Tai yra didelio našumo nešiojamas vandens siurblys su 7500 l/val. debitu, 35 m vandens pakėlimu, 9000 aps./min. benzininiu varikliu ir pridedamais priedais. „Waspper PC107“ vandens siurblys yra šiek tiek pigesnis nei „Briggs & Stratton Elite WP2 – 35“ ir gali būti tinkama alternatyva žmonėms, ieškantiems mobilaus vandens siurblio. Šis benzininis vandens siurblys – itin lengvas siurblys, su dideliu sūkių dažniu ir suteikiantis papildomos galios, keturtaktis, su antikorozinėmis savybėmis. Dėl aliuminio siurblio, kurį “Waspper” suteikė PC107, jis yra daug lengvesnis nei “Elite WP2 – 35”. Tiesą sakant, jis sveria mažiau nei trečdalį savo konkurento svorio ir turi didelę rankeną, todėl jis yra itin mobilus. 4 taktų, 9000 aps./min., OHV variklis užtikrina galią, reikalingą maksimaliam 7500 litrų per valandą vandens srautui ir 8,5 metro vertikaliam vandens įsiurbimui.

4. “Evolution Power Tools Evo-System” vandens siurblys

Tai yra vienas pigiausių, todėl populiariausių benzininių vandens siurblių. Jis tiesiogiai konkuruoja su didžiausiais “Briggs” vandens siurbliais, tačiau reikia nepamiršti, kad jis parduodamas tik kaip siurblys, t.y. variklį reikia nusipirkti atskirai. Jei į bendrą vandens siurblio kainą įtrauksite variklio kainą, jis iš tikrųjų yra vienas brangesnių benzininių vandens siurblių. Tačiau už papildomus pinigus gausite didelį 1000 litrų per minutę vandens srautą, vertikalų siurbimo pakėlimą ir dizainą, leidžiantį jį išplėsti naudojant kitus to paties gamintojo komponentus. Tai nėra savaiminis užpildymas, todėl reikia šiek tiek padirbėti, kad užpildytumėte žarną. Kaip ir “Waspper PC107”, jam buvo suteiktas aliuminio variklio korpusas, siekiant sumažinti bendrą svorį iki maždaug 10 kg, taip pat apsaugoti nuo korozijos ir rūdžių. Įleidimo ir išleidimo angos yra 75 mm skersmens, o „Evo-system“ vandens siurblyje yra įleidimo filtras, kad į jį nepatektų šiukšlės.

5. “HONDA WB20 2” benzininis vandens siurblys

“HONDA” didelio srauto siurblių asortimentas yra skirtas dideliems vandens kiekiams, o tai reiškia, kad bet kokia problema greitai išsprendžiama. Jie yra tvirti, patvarūs ir varomi komercinio GX variklio. Jie aprūpinti daugybe profesionalių funkcijų, įskaitant gebėjimą susidoroti su dumblu ir smėliu, todėl jie puikiai tinka naudoti statybvietėse arba potvynių vandeniui valyti. “HONDA WB20 2” – tai 4 taktų “Honda” variklis, turintis 32 m siurbimo galvos keltuvą ir 600 litrų/min vandens debitą. Pagaminti su trinčiai atsparia ketaus spirale ir sparnuote, šie didelio srauto siurbliai turi specialiai suprojektuotas mentes didesniam iškrovimo pajėgumui. Tai reiškia, kad jie gali judėti iki 620 litrų per minutę. Šie siurbliai naudoja ne tik tvirtas geležines dalis, bet ir patvarius silicio karbido mechaninius sandariklius. Abi šios savybės užtikrina didesnį patvarumą tvarkant vandenį, kuriame yra iki 6 mm dydžio šiukšlių. Yra net koštuvas, užtikrinantis, kad nieko didesnio nepatektų. Be to, siurblys turi alyvos lygio įspėjimo funkciją, kuri apsaugo variklį, automatiškai išjungiant įrenginį, jei alyva nukrenta žemiau saugaus veikimo lygio.