100 Būdų Pasveikinti Dukrą Gimtadienio Proga

Susilaukti dukros – yra vienas iš didžiausių gyvenimo džiaugsmų, tačiau tiksliai žinoti, ko jai palinkėti per gimtadienį, gali būti nepaprastai sunku. Mes galime palengvinti šią užduotį ir pasiūlyti 100 gimtadienio sveikinimų, puikiai tinkančių rašant gimtadienio žinutę! Jei ieškote įkvėpimo, ką pasakyti dukrai ir nerandate žodžių nusakančių, kiek daug ji jums reiškia, pasinaudokite mūsų idėjomis

Gimimo Dienos Palinkėjimai Dukrai

 1. Miela dukra, su gimtadieniu! Tu man neįtikėtinai brangi ir, tikiuosi, supranti, kad esi mano viskas. Linkiu, kad tavo gimtadienis būtų kupinas spindesio ir meilės.
 1. Esi pozityvi, žavi ir fantastiška dukra. Aš labai didžiuojuosi, kad galiu tave vadinti savo dukra. Tu neprilygstama! Su gimtadieniu, mano tobula mergaite!
 1. Tokią mielą ir mylinčią dukrą kaip tu sunku rasti ir man labai pasisekė, kad tave turiu. Tegul tavo gimtadienis bus gausus dovanų ir skanaus torto.
 1. Tavo gimimas buvo didingiausia mano gyvenimo akimirka. Esu labai dėkinga gyvenimui, kad turiu tokią sąžiningą, gražią ir protingą dukrą. Su gimtadieniu, mano mergaite!
 1.  Gyvenime yra daug dalykų, kurių noriu tau palinkėti. Sėkmė, gera sveikata ir palankus likimas – tik keli iš jų. Tačiau yra vienas labai svarbus dalykas – linkiu kada nors patirti tą džiaugsmą, kurį suteikia dukros meilė.
 2. Dukra, tu išaugai į tokią nuostabią moterį. Ačiū, kad galiu tavimi didžiuotis. Su gimtadieniu, mano angele! 
 3. Tu atnaujinai mano tikėjimą pasauliu, nes bet kuris pasaulis, kuriame yra toks ypatingas žmogus kaip tu, gali būti tik geras. Esi mano įkvėpimas. Linkiu, kad savo gimimo dieną būtum apsupta meilės ir šilumos. 
 4. Dukra, atrodo, kad laikas taip greitai prabėgo… Vieną dieną vos galėjai atsistoti, o dabar stebiu, kaip valdai pasaulį! Stebėti kaip tu augi buvo tikras džiaugsmas ir aš žinau, kad tavęs laukia didinga ateitis. Tebūna tavo gimtadienis toks pat įspūdingas, kaip ir tu. 
 5. Niekada negalvojau, kad galiu kažką šitaip stipriai mylėti, kol į mano gyvenimą neatėjai tu.  Ačiū, kad parodei, kaip nuostabu būti mama. Su gimtadieniu, mano mylimiausioji dukra!
 6. Iš visų mano gyvenimo dovanų tu buvai pati gražiausia. Tavo atėjimas įnešė į mano gyvenimą vertės ir džiaugsmo. 
 7. Tikiuosi, žinai, jog niekada nebūsi per sena grįžti namo ir būti lepinama kaip princesė. Linkiu, kad per šį gimtadienį būtum ypatingai lepinama. 
 8. Dukra, tu man primeni gimtadienio tortą – esi kupinas saldumo ir apibarstyta mano gyvenimą meile. Tikiuosi, kad tavo ypatinga gimimo diena bus tokia pat miela kaip ir tu. Su gimtadieniu!
 9. Nuo tos dienos, kai pirmą kartą atsivežiau tave namo, valdei visą šeimą kaip mažas tironiukas. Dabar, per tavo gimtadienį, turime elgtis su tavimi kaip su karaliene, kokia ir esi. Su gimtadieniu sveikina ištikimiausieji – tavo tėvai!
 10. Su gimtadieniu, mylima dukrai. Per savo gimtadienį nusipelnei viso, kas geriausia. Pažadu, kad visą likusį gyvenimą dovanosiu tau daug meilės.
 11. Dukra, jei pasiklydai gyvenime, tiesiog ženk žingsnį atgal ir prisimink savo paauglystės metus. Tiesiog būk ištikima savo širdžiai.
 12. Aš vis dar prisimenu tas naktis, kurias leidome kalbėdamos ir valgydamos ledus. Jei kada nors prireiks peties atsiremti ar išklausyti, tiesiog kreipkis į mane, nes mergaičių vakaras – nesenstanti tradicija. 
 13. Kai buvai maža, niekada nebijojai padovanoti man tonos bučinių, bet dabar tai daryti gėdijiesi! Mano, kaip mamos, pareiga yra kuo labiau tave gėdinti, todėl šiais metais planuoju tave apipilti apkabinimais ir bučiniais visų draugų akivaizdoje. Su gimtadieniu!
 14. Buvo atvejų, kai maniau, kad niekada nelaimėsiu kovų su savo paaugle dukra. Laimei, mes abi išgyvenome! Pykčio akimirkos nublanksta, o tu ir toliau išlieki geriausiu dalyku, koks man yra kada nors nutikęs. 
 15. Kai jaučiuosi nusiminusi, aš tiesiog galvoju apie tave, nes tavo šypsena nušviečia mano gyvenimą. Su gimtadieniu, dukra!
 16. Dukra, tu tiek daug pasiekei gyvenime, o aš didžiuojuosi tik tuo, kokia moterimi tapai. Tegul tavo metai bus kupini nuolatinės sėkmės ir nesibaigiančios meilės!
 17. Aš nežinau, kaip tokia maža mergaitė gali savyje laikyti tiek daug energijos, bet aš žinau, kad ji sukuria be galo daug laimės mano gyvenime. Su gimtadieniu, mieliausia ir nuostabiausia dukra!
 18. Tavo gerumas ir meilė daro įtaką ne tik mano, bet ir visų sutiktųjų gyvenimams. Esi labai šauni ir rūpestinga. O aš esu labai dėkinga, kad turiu tokią puikią dukrą. 
 19. Dukra, nėra jokių kliūčių, kurių negalėtum įveikti gyvenime. Esi  ryžtinga, drąsi ir pasieksi viską, ko tik geidi. Žodžiai negali išreikšti, kaip aš didžiuojuosi tavimi.
 20. Aš didžiuojuosi, kad turiu privilegiją vadintis tavo mama. Su gimtadieniu, mano tobulas angele!
 21. Dukra, nepamiršk būti tiesiog savimi, nes nėra nieko nuostabesnio už tave! Ačiū, kad užpildei mano gyvenimą meile, juoku ir begale žavių akimirkų.
 22. Turiu pačią linksmiausią, mieliausią ir rūpestingiausią dukrą.
 23. Be galo praturtinai mano gyvenimą ir aš esu labai dėkinga, kad tave turiu. Ypatingo gimtadienio!
 24. Kai pirmą kartą laikiau tave ant rankų, žinojau, kad mylėsiu tave amžinai. Esi pats mylimiausias mūsų šeimos narys. Linkiu, kad tavo  gimtadienis būtų kupinas laimės ir meilės.
 25. Esi panaši į deimantą: puiki, nuostabi ir nepriekaištinga. Išsiskiri tik tuo, kad esi verta kur kas daugiau nei bet koks akmuo. Tu esi tikras lobis ne tik man, bet ir visai mūsų šeimai. Su gimtadieniu, mūsų brangiausioji! 
 26. Tikiuosi, kad žinai, jog nesvarbu, kiek tau metų; visada būsi maža tėčio mergaitė. Visada gali ateiti pas mane, o aš tave mylėsiu ir palaikysiu, kad ir kas nutiktų. Su gimtadieniu, Brangioji! 
 27. Tikiuosi, kad vieną dieną tu susilauksi savo dukros, nes nieko nėra geresnio už meilę, kurią dukra įneša į tavo gyvenimą.
 28. Jokioje kalboje nėra tokių žodžių, kuriais galėčiau išreikšti viską, ką jaučiu tau, dukra. Su gimtadieniu, mano mylima dukra!
 29. Kai tau liūdna, man irgi liūdna; o kai esi laiminga, jaučiu neapsakomą džiaugsmą. Kiekvienas tėvas nori, kad jo vaikas savo gyvenime jaustų ramybę ir laimę. Aš nesu išimtis. Tegul tavo gimtadienis atneša puikios sveikatos ir laimės metus. 
 30. Aš žinau, kad tu labai džiaugiesi savo gimtadieniais, bet aš pažadu, kad po kelių metų tas jausmas praeis! Mėgaukis kiekviena vaikystės akimirka, nes tai tikrai ypatingas laikas mūsų gyvenime. Su gimtadieniu! 
 31. Dukra, žinok, kad buvau griežtas su tavimi tik iš meilės ir norėdamas tave apsaugoti. Visada tave auklėjau su didžiausia meile! Su gimtadieniu!
 32. Kai buvai maža mergaitė, užbūrei mane savo išdaigomis, o dabar, kai tapai moterimi, pribloški mane savo malone ir skleidžiama meile. 
 33. Man labai pasisekė, kad į šį pasaulį atvedžiau tokį nuostabų žmogų.
 34. Tavo smalsumas mane įkvepia, tavo drąsa mane drąsina, o meilė sušildo. Su gimtadieniu, dukra. Tegul tavo gimtadienis būna užpildytas viso pasaulio grožiu. 
 35. Dukra, nors tau buvo sunkūs metai, bet aš žinau, kad ateina laimė, nes tokia puiki dukra, kokia esi tu, nusipelno didžiausio gyvenimo džiaugsmo. Tegul tavo gimtadienis būna nuostabių metų pradžia.
 36. Kiekvieną kartą, kai manau, kad esi gera dukra, tu įrodydavai, kad esi dar geresnė. Ačiū, kad visada stebini mane savo spindesiu ir meile. Su gimtadieniu, mano tobula dukra!
 37. Dukra, linkiu tau gyvenime tik geriausio. Linkiu, kad lengvai įveiktum visas gyvenimo metamas problemas. Su gimtadieniu! 
 38. Tavo egzistavimas įnešė grožio ir malonės į mano gyvenimą. Tavo gimimas suvirpino giliausias mano sielos kerteles. Nuostabaus gimtadienio!
 39. Net jei nusprendei gyvenime daryti ką nors, kas atrodo neįmanoma, žinau, kad niekas niekada tavęs nesulaikys. Esi aistringa ir rūpestinga, todėl žinau, kad tau skirtas gyvenimas bus kupinas džiaugsmo ir meilės. 
 40. Viena geriausių mano gyvenimo akimirkų buvo ta, kai pasakei, jog didžiuojiesi, kad esu tavo tėtis. Šie žodžiai palietė mano širdį ir ją ištirpdė. Nepamiršk, kad labai tave myliu. Linkiu tau amžinos palaimos.
 41. Tu esi toks pozityvus ir mylintis žmogus, dukra. Tikriausiai paveldėjai tai iš savo mamos! Juokauju. Bet norėčiau, kad žinotum, jog labai džiaugiuosi turėdama tokią dukrą. 
 42. Dukra, tu esi kaip maža gėlė: maža, graži ir turinti tiek daug galimybių. Gyvenime stebiu, kaip tu žydi ir tampi ypatinga. Su gimtadieniu, mano mažoji rožele!
 43. Esi tas žmogus, kuris skleidžia gerumą ir šilumą. Apšvieti aplinkinį pasaulį ir net apakini savo skleidžiama meile. Spindėk ir savo gimimo dieną taip, kaip spindi visada! 
 44. ​​Tavo gimtadienis yra tinkamiausias laikas švęsti tavo ypatingumą. Esi stilinga, graži ir protinga. Kaip tave tokią užauginau – nežinau, bet esu labai laiminga!
 45. Dukra, tu esi kaip „Disney“ filmas: užpildai mano gyvenimą magija, stebuklu ir malonumu. Linkiu niekada nenustoti svajoti ir siekti didžiausios gyvenimo laimės. Su gimtadieniu, mano mažoji princese!
 46. Stebini mane savo besąlygišku atsidavimu artimiesiems. Jei turėčiau tau ką nors besąlygiškai duoti, tai duočiau nemarią meilę. Iki mano gyvenimo pabaigos būsi mylima ir branginama.
 47. Kai buvai maža, tavo akyse buvau supermenu; tu manei, kad aš stiprus, drąsus ir man nieko nėra neįmanoma. Dabar, kai suaugai, mano akyse esi super moteris; esi stipri, drąsi ir atkakli. Su gimtadieniu!
 48. Labai tave myliu ir noriu, kad amžinai liktum mano mergaitė. Su pavėluotu (bet labai nuoširdžiu) gimtadieniu, dukra! 
 49. Nors gyvenimas šiuo metu atrodo sunkus, tiesiog žinok, kad geri laikai jau ne už kalnų. Kaip ir tavo gimtadienis, viskas ateina ir praeina; ir kaip ir tavo gimtadienis, gyvenimas atneš daug gerų dalykų. 
 50. Linkiu neribotos laimės ir džiaugsmo, nes kai esi nelaiminga, man tiesiog plyšta širdis. Žinok, kad aš visada būsiu šalia, kai tik tau manęs prireiks. Su gimtadieniu!
 51. Prieš tau gimstant nebuvau tikra, ko tikėtis, bet dabar tiksliai žinau: duoti daugiau nei aš kada nors turėjau, rūpintis labiau nei kada nors anksčiau ir mylėti stipriau, nei aš kada nors maniau, kad įmanoma.
 52. Dukra, kiekvieną dieną tu mane nustebini. Esi pasitikinti savimi, miela ir rūpestinga dukra. Tegul tavo gimtadienis šiais metais atneša neapsakomą palaimą ir laimę.
 53. Dukra, esi reta, kaip vienaragis: didinga, stebuklinga ir žaisminga. Gerai, galbūt ir ne visai stebuklinga ar didinga, bet tikrai visada žaisminga, ypač bendraudama! Su gimtadieniu! 
 54. Dukryte, aš bandžiau sugalvoti tau geriausią dovaną, kurią galėtum gauti šiais metais ir tada staiga man kilo mintis: aš žiūrėsiu visus penkis „Saulėlydis“ filmus ir  nesijuoksiu iš Edvardo nei karto. Esi laukiama svečiuose!
 55. Niekas man nesuteikia daugiau malonumo gyvenime, kaip tavo šypsena. Ta šypsena priverčia mano širdį spurdėti.  Linkiu, kad ši ypatinga tavo diena būtų užpildyta daugybe saldainių, sausainių ir pyragėlių. 
 56. Linkiu geriausios kloties viskam, ką benuspręstum daryti gyvenime. Kadangi esi stipri, gabi ir darbšti, tikiu, kad įveiksi visus iššūkius! 
 57. Dukra, tu tikrai esi ypatinga. Esi ne tik žavi ir maloni. Tu įkvepi mano gyventi ir aš esu labai dėkinga, kad turiu tokią fantastišką dukrą. 60. Kai mano pasaulis tampa tamsus, tu esi tarsi saulės spindulys. Ačiū, kad visada buvai tokia ryški ir spindinti. Lai ši diena būna tokia pat puiki, kaip ir tu.
 58. Žmonės visada sako, kad aš tave per stipriai išlepinau, kai buvai maža. Bet jie neįsivaizdavo, kaip man bus gera, kai tu užaugsi! Džiaugiuosi tave turėdama, dukra.
 59. Daugybė žmonių turi dukras, tačiau tik keliems žmonėms pasiseka turėti tobulas dukras. Su gimtadieniu, geriausia pasaulyje dukra!
 60. Iš pradžių nebuvau tikra, kaip būti gera mama savo dukrai, bet dabar neįsivaizduoju gyvenimo be tavęs. Tu užpildei mano širdį ir sielą ramybe ir meile. Nuostabaus gimtadienio!
 61. Dukra, stebint, kaip tu augi, būdavo visokių akimirkų – džiugių, pakylėtų, o kartais sunkių ar keliančių įtampą. Vis dėlto tai buvo prasmingiausia mano gyvenimo dalis. Su gimtadieniu! 
 62. Žinojimas, kad mane myli, yra vienas geriausių jausmų pasaulyje. Esi išskirtinė dukra ir linkiu, kad šis gimtadienis atneštų tau viską, ko tik geidžia tavo širdis.
 63. Jaučiu, kad nespėjau nei mirktelėti, o laikas ėmė ir prabėgo. Atrodo, kad tik vakar mokeisi vaikščioti, o dabar bėgi ir stengiesi paimti viską, ką tik pasiūlo gyvenimas. Aš be galo didžiuojuosi šiuo ypatingu žmogumi, kuriuo tapai. 
 64. Dukra, gyvenimas yra neįtikėtina kelionė. Nors tikiuosi, kad tavo kelyje niekada nepasitaikys nusivylimų, bet jei taip nutiktų, žinok, kad visada gali kreiptis į mane. Aš visada būsiu šalia, apgaubsiu tave palaikymu ir meile. Su gimtadieniu! 
 65. Tėveliai yra panašūs į švyturius, o dukterys – į laivus; mano darbas yra apšviesti tavo kelią. Ir aš pažadu, kad visada tau rodysiu kelią namo! 
 66. Visada išlik tokia linksma ir drąsi, kokia esi dabar, mano dukra. Neprarask gyvenimo polėkio ir kasdien gyvenk su meile. 
 67. Mamos ir dukros santykiai yra išskirtiniai; tai toks ryšys, kuris išlieka visą gyvenimą. Nesvarbu, koks tavo amžius, gali kreiptis į mane su bet kokiu rūpesčiu, viltimi ar svajone. Aš visada būsiu šalia. 
 68. Tokių nuostabių dukrų kaip tu pasitaiko viena iš milijono. Visą likusį gyvenimą būsiu dėkinga, kad turiu tave savo gyvenime. Ačiū ir smagiai atšvęsk!
 69. Kiekviena akimirka, praleista su tavim, buvo absoliutus džiaugsmas. Tu užpildai mano dienas juoku, o mintis – meile. Tebūna tavo gimtadienis toks nepamirštamas, kaip ir tu. 
 70. Maniau, kad žinau, kas yra meilė, ir tada į mano gyvenimą atėjo dukra. Pasirodo, neturėjau supratimo, kokia stipri gali būti meilė. Man labai pasisekė, kad visus šiuos metus galėjau stebėti, kaip tu augi ir tampi tokia šauni, kokia esi šiandien.
 71. Man norisi, kad tavo gyvenime būtų žymiai daugiau laimės akimirkų, nei liūdesio. Pradėkim nuo šios akimirkos: noriu pasakyti, kad labai myliu tave. Su gimtadieniu, mano meile! 
 72. Augdama tu mane išmokei labai daug dalykų. Per daugelį metų mokei mane išsiugdyti begalinę kantrybę, patirti neribotą ir amžiną meilę. Su gimtadieniu! 
 73. Dukra, noriu, kad per savo gimtadienį jaustumeisi nenugalima, nes tokia ir esi. Nėra jokių sunkumų, kurių negalėtum ištverti, jokių kliūčių, kurių negalėtum peršokti, ir jokių barjerų, kurių negalėtum įveikti. Su gimtadieniu, mano mažoji čempione!
 74. Kai pirmą kartą išgirdau, kad turiu dukrą, išsigandau, bet dabar esu labai dėkinga. Nėra nė vienos akimirkos, kurią kada nors norėčiau pamiršti, nes kiekviena akimirka, praleista su tavimi, yra nepamirštama ir labai vertinga.
 75. Turiu labai daug nuostabių prisiminimų: kaip tu žaidi namus, rengi lėles, skaitai knygas ir mokaisi šokti. Per kiekvieną tavo gimtadienį guodžiu save, kad laukia dar daug nuostabių akimirkų.
 76. Tą dieną, kai gimei, tu pavogei mano širdį ir iki šiol jos negrąžinai.
 77.  Tu man esi visas pasaulis ir aš tikiuosi, kad tavo gimtadienis bus kupinas džiaugsmo ir meilės. Su gimtadieniu, mano mažoji!
 78. Tą dieną, kai atėjai į šį pasaulį, buvau palaiminta ir nenusakomai laiminga. Tu į mano gyvenimą įnešei daugiau švelnumo ir prasmės.
 79. Dukra, tu geresnė už šlovę, pinigus ir bet kokias pergales! Tu tikrai ypatingas žmogus ir jei galėčiau, priminčiau tau tai kasdien. Nuostabių metų!
 80. Nuo mūsų šokių iki pasivaikščiojimų – mano laikas su tavimi prabėgo per greitai. Esi tikrai branginama dukra, kuri amžinai išliks maža mergaite mano širdyje. 
 81. Mano gyvenime atlieki labai daug vaidmenų: draugė, patikėtinė ir mūza. Man nėra nieko svarbiau už mano mylimą dukrą. Jei kada nors jausiesi prislėgta, nedvejodama kreipkis į mane ir aš nusinešiu tavo naštą taip, kaip tave nešiodavau vaikystėje. 
 82. Tu įneši į mano gyvenimą linksmybių, juoko ir džiaugsmo. Tą dieną, kai gimei, nušvietei mano pasaulį. Tikiuosi, kad per savo gimtadienį pajausi, kiek laimės atnešei į mano gyvenimą. 
 83. Man patinka kasmet švęsti tavo gimtadienį, nes tai puikus priminimas, kaip esu dėkinga, kad tu gimei. Neįsivaizduoju geresnės dukros nei tu, ir džiaugiuosi, kad esi.
 84. Tikiuosi, kad kai tapsi mama ir turėsi dukrą, suprasi, kokia stipri yra meilė. Laukiu šio šlovingo momento! Laimingo gimtadienio.
 85. Žinau, kad gyvenimo pabaigoje stabtelsiu ir pagalvosiu: mano dukra yra didžiausias dalykas, kurį aš kada nors sukūriau. Esu tikrai palaiminta, kad mano gyvenime yra toks nuostabus žmogus.
 86. Dukra, tu užaugai nuostabi. Aš tikrai už tai prisiimu visus nuopelnus! Juokauju! Bet aš labai tavimi didžiuojuosi. Tikiuosi, kad 6i ypatinga tavo diena bus kupina daugybės dovanų, saldumynų ir daug juoko. 
 87. Su didžiausiu malonumu žvelgiu į visas mūsų – mamos ir dukros –akimirkas. Nuo nagų lakavimo, plaukų tvarkymo, kalbėjimo apie berniukus iki stebėjimo, kaip tampi mama – visada tavimi didžiavausi. 
 88. Labai norėčiau, kad galėčiau būti kartu per tavo gimtadienį. Žinok, joks atstumas niekada nenumalšins mano meilės tau. Siunčiu geriausius linkėjimus ir daug meilės tavo gimtadienio proga.
 89. Dukra, tu tobula – talentinga, dvasinga ir su žavinčiu polėkiu. Myliu tave ir linkiu smagaus gimtadienio!
 90. Kai buvai vaikas, gimtadienio proga norėjai ponio, paauglystėje – Johnny Deppo, o dabar, kai esi suaugusi, nori tik meilės. Pagaliau, tai aš tikrai galiu tau dovanoti ir dovanoti! Su gimtadieniu, mano dukra!
 91. Tikiuosi, kad tavo gimtadienis bus užpildytas balionais, dovanomis ir tortu. Dar svarbiau, kad jis būtų kupinas meilės, džiaugsmo ir šilumos. Tegul išsipildo kiekvienas tavo noras šiais metais. Su gimtadieniu! 
 92. Šiais metais per tavo gimtadienį planuoju patenkinti kiekvieną tavo užgaidą ir kai sakau užgaidą, aš turiu omenyje pelnyti dar daugiau tavo meilės šokoladu! Čia gera gyvenimo pamoka – nėra nieko, ko šokoladas negalėtų pataisyti.
 93. Augdama keiteisi daug kartų ir darei tai visada tik į gerąją pusę. Neįmanoma nesididžiuoti žmogumi, kuriuo tapai. Su gimtadieniu, mano pavyzdingoji dukra! 
 94. Dukra, tikiuosi, kad brangini kiekvieną savo vaikystės akimirką, kaip tai darau ir aš. Šis laikas, kurį dabar leidžiame kartu, man irgi yra labai brangus. Net būdama vyresnė, visada užimsi ypatingą vietą mano širdyje. 
 95. Tikiuosi, kad tavo gimtadienis bus kupinas puikių dalykų: puikaus vakarėlio, puikaus maisto ir puikių žmonių. Nusipelnei viso to, nes esi geriausia dukra. Su gimtadieniu! 
 96. Dabar, kai užaugai, gali nenorėti grįžti namo per gimtadienį. Tai gerai, nes mes nusprendėme šiais metais apsilankyti pas tave! 
 97. Su gimtadieniu, mylimiausia dukra! Taip, esi mano vienintelė dukra, bet taip yra tik todėl, kad buvai tokia tobula, kad man nereikėjo turėti kitos. Puikus darbas užauginti tave nuostabia! Su gimtadieniu! 
 98. Didelė dalis to, kas esu šiandien, yra tavo dėka. Nuolat įkvepi mane stengtis, mesti iššūkį tapti dar geresne mama ir visada  besąlygiškai mylėti. Ačiū, kad įnešei į mano gyvenimą tikrą palaimą. Su gimtadieniu!