210 Būdų Pasveikinti Mamai Gimtadienio Proga

Kiekviena mama yra nusipelniusi jaustis įvertinta ir mylima tą ypatingą – savo gimtadienio – dieną. Yra labai daug dalykų, už kuriuos esame dėkingi mamoms – nuo begalinės kantrybės iki begalinio palaikymo ir dar daugiau. Jei stengiatės rasti tinkamą būdą, kaip žodžiais perteikti savo meilę ir dėkingumą mamai, norime jums padėti ir pristatome mamai skirtus gimtadienio sveikinimus, kurie, tikimės, jus įkvėps. 

Nesvarbu, ar jūsų mama miela, griežta, maloni ar patrakusi, tikrai egzistuoja žodžiai, galintys sujaudinti ją iki širdies gelmių.

Su Gimtadieniu, Mama!

 1. Su gimtadieniu sveikinu moterį, savo mylimiausią mamą, padėjusią įgyvendinti visas mano svajones ir siekius. Tegul šiais metais Tavo gimtadienis būna kupinas džiaugsmo!
 1. Nusipelnei be galo daug savo ypatingą dieną ir man labai gaila, kad turėsi tenkintis tik daugybe apkabinimų ir bučinių. Su gimtadieniu, mama, Tave sveikina mylinti dukra.
 1. Ypatinga ir itin maloni meilė, skatinanti besąlygiškai pasiaukoti dėl kito – tai mamos meilė. Ačiū, kad tiek daug aukojaisi, kad būčiau laimingas. Tu absoliučiai geriausia, mama!
 1. Mama, tu visada žinai, kaip priversti mane šypsotis, kai skauda ir juoktis, kai labai norisi verkti. Aš nežinau, kaip tau pavyksta, bet labai tuo džiaugiuosi. Su gimtadieniu mama!
 1. Tu esi tokia moteris, kurią žmonės myli ir kuria labai žavisi. Esi stipri, graži, drąsi ir išmintinga. Gali mane priskirti prie savo ištikimiausių gerbėjų, Mama.
 1. Tu užpildai mano dienas džiaugsmu ir juoku. Žinojimas, kad esi mano gyvenime, man atneša tik pačią didžiausią laimę. Niekada neabejok mano begaline meile Tau. Linkiu kuo geriausios ypatingos Tavo dienos! Su gimtadieniu!
 1. Mama, Tavo dvasia tokia laisva ir linksma. Tikiuosi, kad tai niekada nepasikeis, nors tai tik vienas iš daugelio dalykų tavyje, kuriais žaviuosi. Tebūna Tavo gimtadienis toks pat linksmas, kaip ir Tu.
 2. Aš žinau, kad su kiekvienais metais sensti, Mama, bet pagalvok iš gerosios pusės – visada būsi jaunesnė už tėtį. Gera švęsti mažas pergales! 
 3. Siunčiu šiltus linkėjimus ir mieliausius žodžius Tavo gimtadienio proga. Nors mus skiria atstumas, Tu visada būsi tiek mano mintyse, tiek mano širdyje. Su gimtadieniu mama! 
 4. Tikiuosi, kad šią dieną pažvelgusi į praeitį, kiekvieną akimirką prisiminsi kaip nuostabią patirtį, nes mano laikas, praleistas su Tavimi, yra nuostabiausia patirtis. Su gimtadieniu, mano mylimiausioji Mama! 
 5. Visą gyvenimą tu visada buvai šalia manęs. Niekada nepakaks žodžių perteikti, kokia esu dėkinga, kad turiu tokią nuostabią mamą kaip tu… Bet pirmieji žodžiai, nuo kurių galiu pradėti yra „Aš Tave myliu“.
 6. Ačiū už visus meilės kupinus metus, Mama. Nuo vystyklų iki mūsų atsiskyrimo Tu visada palaikei mane ir aš už tau labai Tave myliu. Linkiu per Tavo gimtadienį Tau pažinti tik meilę ir laimę. 
 7. Tu tokia darbštuolė, niekad nepavargstanti stengtis, Mama. Turiu omenyje ne tik motinystę… Ačiū, kad visada mane mylėjai, palaikei ir rūpinaisi manimi, net kai pati neturėdavai jėgų. 
 8. Tu tiek daug davei man per visą gyvenimą. Kai man reikėjo stiprybės, tu suteikei man vilties. Kai man reikėjo pagalbos, tu palaikei mane. O kai man reikėjo dar daugiau, tu suteikei man begalinę, besąlygišką meilę. 
 9. Ačiū už visus nuoširdžius patarimus, meilę ir besąlygišką palaikymą per visus gyvenimo metus, Mama. Aš vertinu viską, ką padarei dėl manęs, ir viską, ką man davei. Tikiuosi, kad Tavo metai bus kupini pakilėjimo ir meilės. 
 10. Su gimtadieniu sveikinu įtakingiausią mano gyvenimo moterį, mylimiausią mamą. Tu buvai man visas gyvenimas, kai buvau vaikas, ir tokia esi iki šiol. Tegul Tavo ypatinga diena bus tokia pat nepakartojama kaip ir Tu, Mama.
 11. Ačiū, kad visada guodei mane, kai man buvo liūdna, ir priversdavai juoktis, kai verkdavau. Mamos meilė visada yra tai, ko labiausiai reikia  šitame gyvenime. Su gimtadieniu, mano visada palaikanti Mama!
 12. Mama, tu pati nuostabiausia. Ir mane be galo džiugina, kad turiu tavo genus! Su gimtadieniu, mano nuostabioji mama. Tegul Tavo gimtadienis būna toks pats nuostabus, kaip ir Tu!  
 13. Turiu tiek daug nuostabių ir malonių prisiminimų apie tave nuo vaikystės, ir man taip pasisekė, kad dar daugiau prisiminimų apie tave turiu nuo savo pilnametystės. Trys dalykai visada liko pastovūs mano gyvenime: Tavo meilė, Tavo atsidavimas ir Tavo palaikymas.
 14. Žinau, kad ne visada tai sakau, bet aš tikrai tikrai myliu tave, Mama. Nors sunku tai išreikšti žodžiais, bet tikiuosi, kad šią ypatingą dieną Tu jauti mano meilės stiprumą. Su gimtadieniu! 
 15. Per visą mano gyvenimą apipylei mane savo meile. Ačiū, kad pašventei man savo gyvenimą. Esu labai dėkinga ir tikiuosi, kad ne tik Tavo gimtadienis, bet ir visi metai bus kupini stebuklingų akimirkų ir džiaugsmo.
 16. Tai vienas ypatingiausių jausmų pasaulyje žinoti, kad ir kas benutiktų, visada turėsiu stipriausią užnugarį – Tave, Mama. Tokios meilės ir atsidavimo sunku sulaukti ir aš noriu, kad žinotum, jog myliu ir vertinu Tave už tai. Su gimtadieniu, Mama! 
 17. Mama, tu gali būti patrakusi, bet man gera žinoti, kad esi mano patrakėlė. Be to, aš tikrai nieko blogo negaliu pasakyti dėl to… nes man tai labai suprantama ir sava – juk obuolys nuo obels netoli terieda… Su gimtadieniu mano pašėlusi, bet mylima Mama! 
 18. Mama, tu esi mano herojus. Nors nestatai pastatų, nemoki skraidyti, bet… išgyvenai gimdymą ir į pasaulį atvedei mane. Aš tiesiog norėjau šiandien pasakyti ačiū. Myliu Tave ir sveikinu su gimtadieniu!
 19. Mama, tu esi beribė. Tavo malonė, rūpestis ir meilė neturi pabaigos. Dėkoju už viską ir tegul ši ypatinga Tavo diena bus pripildyta tonomis dovanų, vyno ir torto.
 20. Mama, turi unikalią dovaną šiame gyvenime – gali būti ir įkvėpimo šaltiniu, ir moralizuotoja tuo pačiu metu. Sunku subalansuoti abu, bet Tau puikiai pavyksta ir, atrodo, kad tai daryti labai lengva.
 21. Su gimtadieniu, Mama.
 22. Kai Tu šalia, aš žinau, kad galiu viską. Ačiū, kad visada priverti mane jaustis nenugalimam, Mama. Linkiu, kad tavo gimtadienis būtų toks pat nuostabus, kaip ir Tu.
 23. Kai tik jaučiu, kad pasiklydau savyje, tiksliai žinau, ką daryti – skambinti tau. Dėkoju už visada suteiktą palaikymą ir paramą. Tegul Tavo gimtadienis bus kupinas gero vyno, torto ir dovanų. 
 24. Nežinau, kaip tau tai pavyksta, bet kiekvienais metais tu vis gražesnė, Mama. Aš taip jaudinuosi, kad ir man pavyktų užaugti tokiai, kaip tu. Ačiū, kad esi mano pavyzdys.
 25. Tau pavyksta atlikti tiek daug vaidmenų mano gyvenime: mama, mokytoja ir geriausia draugė. Esu dėkinga už visa tai. Ačiū, kad esi man viskas, Mama. 
 26. Dėkoju, kad visada teikei man vilties, padrąsinimo ir palaikymo. Esi pati geriausia ir tikiuosi, kad Tavo gimtadienis bus toks pat nepakartojamas, kaip ir Tu. Su gimtadieniu, Mama! 
 27. Nėra dovanos, kurią galėčiau Tau padovanoti ir kuri prilygtų tai dovanai, kurią padovanojai man, t. y. gyvenimo dovanai. Noriu, kad žinotum, jog labai Tave myliu ir vertinu, Mama. Tikiuosi, kad savo didžiąją dieną jautiesi tokia pat mylima, kaip aš. 
 28. Kai tik nesu tikra dėl ko nors, visada kreipiuosi į Tave, nes Tu visada su savo tikėjimu, viltimi ir meile vedi mane geriausiu keliu. Tavo palaikymas visada padeda man atsitiesti. Dėkoju už nesibaigiančią kantrybę ir meilę, Mama.
 29. Kai buvau maža, padėjai man išmokti vaikščioti, o suaugus padėjai tvirtai atsistoti ant savo kojų. Ačiū, kad visada skatinai stovėti aukštai iškelta galva, mama. Tikiuosi, kad didžiuosiesi manimi, kaip ir aš Tavimi. 
 30. Kiekviena akimirka, praleista su tavimi, buvo tikrai nuostabi, Mama. Aš nekeisčiau to laiko, praleisto su Tavimi, į jokius pasaulio pinigus. Su gimtadieniu, mano neįkainojama Mama!
 31. Nesijaudink, kad Tavo metai bėga, mama. Ateities nėra ko bijoti, nes aš visada būsiu šalia. Jei reikės, pasiūlysiu botokso, bet vis tiek būsiu kartu! Juokauju. Su gimtadieniu, mano nuostabioji Mama!
 32. Mama, aš tave labai myliu ir kaip sako Severas Snape’as, tą jausmą nešioju visada. Su gimtadieniu. 
 33. Esi nuostabi dėl nesuskaičiuojamos daugybės priežasčių. Esi be galo maloni, išmintinga ir mylinti. Nuoširdžiai tikiu, kad  per savo gimtadienį gausi viską, ko nori, nes išties to nusipelnei. 
 34. Mama, tu turi vidinių stiprybių, kuriomis aš labai žaviuosi. Tavo ta vidinė stiprybė ir padėjo užauginti mane tokią, kokia esu. Kiekvienais metais aš vis labiau dėkoju, kad Tave turiu. Myliu tave ir sveikinu su gimtadieniu! 
 35. Augant buvo atvejų, kai ant tavęs supykdavau, bet niekada nebuvo atvejų, kad nustočiau tave mylėti. Tiek skausme, tiek džiaugsme – visada mane palaikei ir esu Tau be galo dėkinga už tai, mama. 
 36. Sunku sugalvoti tobulos dovanos idėją, kai tu jau turi mano širdį. Kaip tai galima sulyginti su tortu ir materialiomis dovanomis? Ačiū, kad mane auklėjai ir mylėjai, Mama. 
 37. Ilgainiui mes vis labiau suartėjame ir, tikiuosi, kad ateityje tai bus dar stipriau. Žinau, kad ateitis bus šviesi, nes būsime šalia viena kitos. Su gimtadieniu, mano geriausia drauge!
 38. Mama, viską, kas geriausia, aš gavau iš tavęs. Ir noriu Tau labai už tai padėkoti. Su gimtadieniu! 
 39. Mano gyvenime niekas negali tavęs pakeisti, mama. Nors aš senstu, Tu visada užimsi ypatingą vietą mano širdyje. Su gimtadieniu sveikinu pirmą savo mylimą moterį – savo Mamą.
 40. Tikiuosi, kad niekada gyvenime nenustosi juoktis. Tavo beribis džiaugsmas ir meilė yra tie dalykai, kuriuos tavyje aš labai myliu. Tegul šis Tavo gimtadienis bus kupinas begalės laimingų akimirkų.
 41. ​​Gimtadieniai labai panašūs į žvakes. Po tam tikro skaičiaus reikėtų nustoti juos skaičiuoti ir tiesiog mėgautis jų skleidžiama šviesa. Su gimtadieniu, mano šviesą spinduliuojanti mama! 
 42. Tavo energija ir gyvenimo džiaugsmas mane visada įkvepia, mama. Turi didingą dvasią ir aš jaučiuosi palaiminta, kad turiu tokią mamą. Tikiuosi, kad šią ypatingą dieną gausi daug meilės ir šilumos. 
 43. Mama, nors tu atrodai tokia maža ir trapi, tu esi stipriausia moteris, kurią pažįstu. Tavo tvirtumas – mano siekiamybė. Ačiū, kad visada rodei man geriausią pavyzdį ir mylėjai iš visos širdies. 
 44. Ačiū, kad išmokei mane tiek daug dalykų, mama. Ar prisimeni, kai mokei mane gerumo? Gerumo dvasia tikrai turėtų paskatinti tave pasidalinti savo gimtadienio tortu su mylimu sūnumi. Su gimtadieniu!
 45. Atmink, kad žmogus niekada nebūna per senas, kad galėtų pradėti iš naujo. Jei nori, galime pradėti nuo to, kad tiesiog nuo torto nuimsime keletą žvakių! Su gimtadieniu, mano jaunatviškoji mama. 
 46. Aš nežinau, kaip tau pavyksta visa tai padaryti, bet aš esu labai dėkinga, kad tu tai darai. Ačiū už visus metus, kai mylėjai mane, Mama. Tegu šiais metais Tavo gyvenimą lydi vien klestėjimas ir džiaugsmas.
 47. Kai mano diena tamsi, tu esi mano šviesa. Ačiū, kad ne tik apšvietei mano kelią, bet ir užpildei gyvenimą šiluma. Tebūna tavo gimtadienis toks pats ypatingas, kokia tu esi man. Su gimtadieniu, Mama! 
 48. Mama, tu esi labai graži, maloni, išmintinga ir tiesiog pasakiška. Tegul šis gimtadienis visa tai dar labiau sustiprina. 
 49. Niekas manęs nesupranta taip gerai, kaip tu. Niekas manęs nepalaiko taip stipriai, kaip tu. Ir niekas manęs nemyli taip besąlygiškai, kaip tu. Ačiū, kad visada man davei tiek daug, net kai nežinojai, kad man to labai reikia.
 50. Kai žmonės „Google“ ieško žodžio MAMA, jiems rodoma Tavo nuotrauka, nes esi tobula mama. Nors, manau, tavo laikais tie žmonės dar naudojosi enciklopedijomis ir žodynais. Su gimtadieniu, mano Mama!
 51. Kai buvau jaunesnė, tu buvai mano superherojė, o dabar, kai užaugau, suprantu, kad juo būti labai sunku. Vis dėlto Tau ir dabar puikiai tai pavyksta. Ačiū, kad visada ateini manęs gelbėti, mama. 
 52. Tu visada priverti mane jaustis visagale. Suteiki man padrąsinimą, kai kyla abejonių, ir meilę, kai nusiviliu. Su gimtadieniu, geriausia visų laikų Mama!
 53. Kai buvau vaikas, pykau, kai mane lygino su tavimi. O dabar, kai suaugau, tai vienas didžiausių komplimentų, kuriuos man galima pasakyti. Didžiuojuosi galėdamas Tave vadinti mama, ir linkiu, kad Tavo gimtadienis būtų kupinas džiaugsmo ir nuostabių atradimų.
 54. Tikiuosi, kad šiais metais gausi tiek daug gėrio iš šviesos, kiek pati skleidi. Niekada neprarask to šviesumo, nes būtent Tavo skleidžiama šviesa yra tai, kas veda mane gyvenimo keliu. Su gimtadieniu!
 55. Kiekvieni Tavo metai yra pergalių ir atradimų metai – įgauni dar daugiau jėgų, išminties ir meilės. Su gimtadieniu, mano įspūdingoji Mama!
 56. Tavo dėka, šeimoje aš turėjau viską.  Lai ir toliau kartu praleisti metai būna nuostabūs. Tu esi išskirtinė mano Mama. Su gimtadieniu.
 57. Man taip pasisekė, kad turiu tokią ypatingą mamą. Jūs esi žavi, protinga ir drąsi. Man labai pasisekė, kad mano gyvenime yra toks žmogus. Su gimtadieniu!
 58. Dėkoju, kad visada buvai mama, kuria galiu pasitikėti. Visada saugojai mano paslaptis, davei puikių patarimų ir besąlygiškai mylėjai mane. Su gimtadieniu, Mamyte.
 59. Mama, tu atvėrei man akis į begalines gyvenimo galimybes. Visos mano galimybės atsivėrė tik vieno dalyko dėka – dėl mano nuostabios mamos buvimo šalia.
 60. Mama, gyvenk ilgai ir mėgaukis kiekviena savo gyvenimo minute. Laimingo gimtadienio! 
 61. Per daugelį metų Tavo meilė ir palaikymas padėjo man įveikti tiek daug išbandymų gyvenime. Ačiū, kad visada stojai į mano pusę, net kai kartais klysdavau. Tu geriausia, Mama! 
 62. Mama, mano meilė tau visada buvo labai didelė. O dabar ji peraugo į begalinę pagarbą. Kai pati tapau mama, supratau, kiek daug Tu man davei. Esu tikrai dėkinga, kad turiu tokią nuostabią mamą. 
 63. Per gyvenimą davei visko man tiek daug, kad net neįsivaizduoju, kai galėčiau už tai atsidėkoti. Vis dėlto bandysiu. Šiemet padovanojau geriausią grąžą – anūką! Su gimtadieniu, Mama ir būsima močiute.
 64. Mano gyvenime buvo atvejų, kai tu mane pakeldavai, kai nešiodavai ir kai mane paleidai į gyvenimą. Už tai esu labai dėkingas. Ačiū ir su gimtadieniu! 
 65. Žmonės sako, kad vaikai yra auklėjimo produktas. Taigi, jei žmonės sako, kad aš išprotėjęs, ar galiu dėl to tiesiog apkaltinti tave? Su gimtadieniu, mano pašėlusi Mama! 
 66. Kai buvau maža, man labai patiko klausytis, kaip tu skaitai man pasakas, nes atrodė, kad mano gyvenimas yra viena didelė, jaudinanti nuotykių knyga. Vis dėlto būtent tavo meilė man suteikė laimingą pabaigą. Ačiū, kad visada įnešdavai magijos ir nuostabos į mano gyvenimą, Mama.
 67. Ačiū, kad visada tikėjai manimi ir rūpinaisi, visada stūmei mane eiti pirmyn.  Tavo tikėjimas mane žavi iki šiol. Tikiuosi, kad žinai, jog labai Tave branginu, Mama.
 68. Kiekvieną kartą, kai gyvenime pasielgiu teisingai, prisimenu, kad būtent tu mane to išmokei. Ačiū, kad perdavei man savo vertybes ir meilę, Mama.
 69. Kai tik žmonės manyje mato gera, žinau, kad viskas dėl tavęs ir tavo pastangų. Ačiū, kad mokei, kad myli ir kad visada mane palaikai.
 70. Tegul Tavo gimtadienis bus kupinas dosnumo ir laimės.
 71. Nesvarbu, kur einu gyvenime, mano širdies dalelė visada lieka ten, kur esi Tu. Tu esi mano užuovėja ir mano namai. Tikiuosi, kad šią dieną praleisi su gera muzika, geru maistu ir gerais žmonėmis. 
 72. Kai buvau maža mergaitė, buvo atvejų, kai maniau, kad tu mano gyvenime esi nedoroji pamotė. Dabar atsigręžiu į praeitį ir juokiuosi, kokia kvaila buvau. Tu buvai mano Fėja krikštamotė. Ačiū, kad visada padėjai įgyvendinti mano svajones, Mama.
 73. Nors užaugau, bet mano mėgstamiausia vieta pasaulyje – būti įsikibus tau į parankę. Tavo glėbys šildo mano sielą, Mama. Tegul šis Tavo gimtadienis taip pat bus kupinas šilumos.
 74. Žinau, kad sugadinau ne vieną tavo nervų ląstelę, bet vis dėlto esu dėkinga už rūpestį. Dėkoju už begalinę kantrybę, mama. Su gimtadieniu! 
 75. Mama, vienas iš dalykų, kuriuo žaviuosi tavyje, yra tavo sugebėjimas rasti džiaugsmo ir laimės net ir mažiausiuose dalykuose. Su šia mintimi siunčiu Tau šią dovanų kortelę. Ji maža, bet aš tikiu, kad ir joje atrasi šiek tiek džiaugsmo ir laimės. Su gimtadieniu!
 76. Noriu, kad žinotum, jog aš kažkaip sugebėjau ant tavo torto uždėti visas tavo gimtadienio žvakutes. Ką? Aš paveldėjau iš tavęs tą įžūlumą, todėl gali kaltinti tik save. Su gimtadieniu, mama! 
 77. Tikiuosi, kad šie metai bus laimingesni, šviesesni ir džiaugsmingesni. Aš visada būsiu kartu! Su gimtadieniu, mano nuostabioji mama.
 78. Aš žinau, kad tu jau turi geriausią dovaną, kokios tik galėjai gyvenime norėti – tai aš, tavo vaikas. Bet aš kartu dar nusprendžiau atsinešti šokolado ir pyrago. Sveikinu su gimtadieniu!
 79. Ačiū, kad visada mane mylėjai net ir tada, kai supykdavai, mano paauglystės metais. Su gimtadieniu, mano visada jauna ir maloni mama. 
 80. Be tavęs aš nebūčiau toks žmogus, koks esu šiandien, todėl ačiū tau, mama. Tu tikrai esi įkvėpimas man. Tikiuosi, kad šventi nuostabų gimtadienį, kuriame gausu juoko. 
 81. Mama, tu nusipelnei visų dalykų, kuriuos galima nusipirkti už pinigus. Bet viskas, ką šiemet tau turiu, tai yra mano didžiausia meilė. Tikiuosi, kad to pakaks. Su gimtadieniu! 
 82. Tikiuosi, kad tavo gimtadienis bus toks pat pasakiškas, kokia esi ir tu, mama. Tegu ši šventė alsuoja gerumu, šiluma ir meile. Tu nusipelnėte to ir dar daugiau šiame gyvenime. 
 83. Mano vaikystės prisiminimai nebūtų tokie prasmingi, jei tavęs nebūtų juose. Ačiū, kad mano vaikystė buvo tokia linksma ir stebuklinga. Tikiuosi, kad Tavo gimtadienis bus kupinas juoko ir džiaugsmo. 
 84. Sveikinu savo mamą – geriausią draugę – su gimtadieniu. Ačiū, kad visada buvai ir draugė, ir mama. Tikiuosi, kad gausi daug dovanų, pyrago ir saldainių savo ypatingąją dieną.
 85. Daug žmonių yra šalia, kai sekasi, bet tik šeima visada lieka šalia, kai būna blogai. Ačiū už palaikymo ir meilės metus, mama. Su gimtadieniu! 
 86. Per savo gimtadienį nusipelnei, kad su tavimi elgtųsi kaip su karaliene, nes būtent tokia ir esi mama. Taigi šiandien skalbimais, valymais ir maisto gaminimu pasiimu aš. Su gimtadieniu nuo Tavo ištikimo subjekto, dar žinomo kaip Tavo mylimiausias vaikas. 
 87. Ši žinia gali būti maža, bet mano meilė tau yra didžiulė. Tikiuosi, kad turi nuostabų gimtadienį, kupiną malonumo ir nuostabių akimirkų. Su gimtadieniu, mama! 
 88. Mama, dėkoju tau už daugelį atsidavimo metų, už daugelį dalykų, ypač už meilę, kantrybę ir palaikymą. Tebūna ši tavo diena tokia pat puiki, kaip ir mano gyvenimas su Tavimi.
 89. Ačiū, kad mane visada džiuginai. Niekas nedalijo man tiek daug šypsenų, kaip tu. Tavo džiaugsmas, protas ir spindesys yra nepaprastai vertinami, mama. 
 90. Tikiuosi, kad šiais metais gausi daug dalykų per savo gimtadienį: pinigų, papuošalų ir tortų. Bet svarbiausia, kad gautum begalę laimės metų. Su gimtadieniu, Mama! 
 91. Kad ir kaip prastai jaučiausi gyvenime, žinojau, kad yra vienas žmogus, į kurį visada galiu kreiptis – tai tu, mama. Ačiū, kad visada mane palaikei, vertinai ir mylėjai. Tu esi fantastiška, mama.
 92. Žaviuosi tavo grožiu, spindinčia šypsena ir mylinčia širdimi. Bet labiausiai žaviuosi tavo dosnia siela už kurią aš tave labiausiai myliu. Ačiū, kad šiame gyvenime man tiek daug davei. Džiaugiuosi, kad man dar liko daug metų, per kuriuos galėsiu bandyti tau atsidėkoti.
 93. Per mano gyvenimą suteikei man milijonus neapsakomo džiaugsmo akimirkų. Įnešei į mano gyvenimą juoko ir meilės. Esu labai dėkinga, kad turiu tokią nuostabią, puikią ir mylinčią mamą.
 94. Kai tik susiduriu su sunkumais, galvoju, ką tokioj situacijoj darytum tu, mama. Tavo žodžiai visada mane veda į priekį, o meilė – visada paguodžia. Ačiū, kad esi. 
 95. Man labai gaila, kad tik tada, kai pati tapau mama, supratau, koks brangus yra mūsų kartu praleistas laikas. Negaliu patikėti, kad tiek daug metų buvau nedėkinga ir su tavimi leidau mažai laiko… Ačiū, kad myli mane nepaisant savanaudiškų akimirkų. Aš tave labai myliu ir sveikinu su gimtadieniu, mama! 
 96. Tikiuosi, kad visada išliksi tokia drąsi, kokia esi dabar, mama. Esi pavyzdys man, o tavo sugebėjimas parodyti drąsą sunkiu metu yra mano siekiamybė. Ačiū, kad visada man rodei gyvenimo kelią. 
 97. Tegul kiekviena Tavo gyvenimo diena būna pripildyta nuostabos ir džiaugsmo. Ir kadangi niekas nesukelia daugiau nuostabos ir džiaugsmo nei daug angliavandenių, tai pradėkim nuo mano atnešto šokolado ir pyrago!
 98. Norėjau šiais metais įteikti ką nors gražaus per tavo gimtadienį, bet neradau tobulos dovanos. Ir tada pagalvojau, ko norėčiau per savo gimtadienį – tai šilto Tavo apkabinimo. Taigi, plačiai išskleisk rankas, nes aš ateinu! 
 99. Aš žinau, kad kai esi griežta su manimi, bet tik todėl, kad mane myli. Taigi, noriu, kad ir tu žinotum, jog myliu tave. Tikiuosi, kad tavo gimtadienis yra toks pat prasmingas, kaip ir mūsų santykiai, mama.
 100. Mama, aš žinau, kad paaukojai daug savo laimės, kad tik galėčiau laiminga būti aš. Labai vertinu tavo pasiaukojimą ir labai tave myliu.
 101. Taip! Tai tavo didžioji diena, mama. Lenkiuosi prieš tavo didybę ne tik šiandien, bet ir kiekvieną dieną. Kiekvienas, kuris gali mane pakęsti, tikrai vertas fantastiško gimtadienio! 
 102. Žaviuosi tavimi, mama. Turi be galo daug vertingų savybių. Esi stipri, miela, nuoširdi, išmintinga, optimistiška, rūpestinga ir mylinti. Žaviuosi viskuo, kuo esi ir viskuo, ką darai. Su gimtadieniu! 
 103. Mama, tu turi vidinę šviesą, kuri apšviečia aplinkinį pasaulį. Tegu ta šviesa visada šviečia taip ryškiai. Su gimtadieniu, mano šviesiausia mama!
 104. Niekada nesijausk senstanti, nes aš niekada nebūsiu per sena, kad galėčiau kreiptis į tave meilės, palaikymo ir daugybės išminties. Tebūna tavo diena pati geriausia!
 105. Mama, aš noriu, kad žinotum, jog mano akyse visada išliksi jauniausia ir geriausia. Su gimtadieniu, mama!
 106. Tavo gimtadienis yra puiki proga parodyti tau visą savo meilę ir pagarbą. Tikiuosi, kad ši diena bus Tau ypatinga, nes tu to verta.
 107. Žinau, kad tu mane visa stumi į priekį, nes žinai, kad aš galiu padaryti daugiau. Ačiū, kad rūpiniesi manimi ir skatini patikėti, jog galiu padaryti viską. Tavo tikėjimas manimi stiprina mano pasitikėjimą ir sielą.
 108. Mama, tavyje labai daug kuo galima žavėtis: tavo gerumu, tikėjimu, nuoširdumu ir žaviu sąmoju. Esi nuostabus žmogus ir ypatinga mama. Su gimtadieniu!
 109. Nežinau, kur būčiau, jei neturėčiau tokios fantastiškos mamos kaip tu, kuri man padėtų gyvenime. Ačiū, kad suteikei man namus, jaukumą, maistą ir meilę. Aš esu labai dėkinga tau, mama. 
 110. Mama, tu mane visada mokei gerbti vyresniuosius. Taigi iš pagarbos šiemet nebus torto. Nenorėčiau, kad nuliūstum matydama kiek daug ant jo žvakučių! Su gimtadieniu. 
 111. Nėra pakankamai laiko ar žodžių, kad galėčiau išreikšti dėkingumą ir pagarbą Tau, mama. Tikiuosi, kad tavo gimimo diena bus kupina pozityvumo ir meilės. Su gimtadieniu, mama! 
 112. Mama, galbūt ne visada turėjome geriausius santykius, bet visada mylėjome viena kitą. Visada manimi rūpinaisi, net kai tau buvo sunku.  Tikiuosi, kad ši ypatinga tavo diena bus kupina šilumos ir juoko.
 113. Dėkoju už kantrybę, mama. Esi tikra stebukladarė, kad sugebėjai susitvarkyti su manimi! Tegul tavo gimtadienis būna kupinas ramybės ir palaimos. 
 114. Žodis mama nėra tik kreipinys. Tai daug daugiau… Esu palaiminta, kad esi mano mama! Su gimtadieniu, mama! 
 115. Kai augau, visada stengiausi prilygti suaugusiems. Dabar suprantu, kad iš tiesų norėjau prilygti tik tau. Tu labai maloni ir turi puikų humoro jausmą. Gero gimtadienio.
 116. Mamos ir dukros ryšys yra panašus į Bruce’ą Willis‘ą  nenutrūkstamas. Ačiū, kad esi man viskas, mama. Su gimtadieniu! 
 117. Yra daugybė tavo bruožų, kurie man labai svarbūs, bet būtent tavo atkaklumas man padarė didžiausią įspūdį. Ačiū, kad parodei, kas tai yra, mama. 
 118. Biologija pavertė mus šeima, o meilė padarė mus draugais. Mama, tu esi tas žmogus, į kurį kreipiuosi, kai man reikia draugo. Su gimtadieniu!
 119. Mama, tu kasdien darai, atrodo, neįmanomus dalykus. Aš nesu įsitikinęs, kaip tai padarai, bet esu tikras, kad esi nuostabi mama. Su tavo gimimo diena, mama.
 120. Įkvepi mane dabar lygiai taip pat, kaip tada, kai buvau vaikas. Tu mano pavyzdys. Ačiū, kad leidi man jaustis mylima ir branginama. Su gimtadieniu!
 121. Tu tiek daug padarei ir tiek mažai gavai. Esu labai dėkinga už viską, ką dėl manęs padarei. Ir linkiu, kad šiandien viso to tau sugrįžtų su kaupu.  Malonių akimirkų, mama.
 122. Ačiū, kad visada suteikei vilties dėl ateities, atleidai už praeitį ir suteikei meilės dabarčiai. Tikiuosi, kad tavo gimtadienis bus toks pat nuostabus, kaip tu. Su gimtadieniu!
 123. Turi tiek daug mielų savybių, bet labiausiai žaviuosi tavo atlaidumu. Ačiū, kad manęs pakentei, kai buvau paauglė! Tegu šiais metais išsipildo visi tavo širdies troškimai. 
 124. Mano prisiminimai apie tave yra tarsi ryškios, spindinčios žvaigždės. Jos nušviečia mano gyvenimą tamsos metu. Ačiū, kad įnešei kibirkšties į mano pasaulį.
 125. Mama, noriu, kad žinotum, jog niekada nenustosiu tavimi žavėtis, gerbti ir mylėti. Tu esi visas mano pasaulis ir aš linkiu, kad tavo gimimo diena būtų džiugi. Su gimtadieniu!
 126. Tu mano gyvenime atlieki labai daug vaidmenų: mokytoja, draugė ir mama. Niekas niekada nepranoks tavo vaidmens mano gyvenime. Tu esi man viskas, mama.
 127. Vienas dalykas yra pasakyti kažką įkvepiančio, bet kitas dalykas yra įkvėpti savo veiksmais. Tu mane kasdien įkvepi gyvenimui.
 128. Su gimtadieniu!
 129. Nežinau, ką daryčiau, jei nebūtum šalia, bet žinau, kad su tavimi šalia man gyvenime viskas yra įmanoma. Ačiū, kad visada tikėjai manimi, net kai pati abejojau savimi. 
 130. Mama, tu visada sakydavai man, kad gyvenimas nėra teisingas. Taigi, aš nesikreipiau į George’o Clooney per tavo gimtadienį. Nenusivilk, tai neįkainojama gyvenimo pamoka! Su gimtadieniu.
 131. Aš žinau, kad tavo meilė yra viskas, ko man reikia gyvenime. Tu esi geriausias dalykas, kokį tik turėjau šiame gyvenime, mama. 
 132. Kai gyvenau su tavimi, taip norėjau išeiti, bet dabar, kai gyvenu savarankiškai, duočiau viską, kad galėčiau grįžti atgal. Taip, man trūksta Tavo maisto, bet labiausiai pasigendu Tavo šilto žvilgsnio ir bendravimo kiekvieną dieną. Su gimtadieniu, mama! 
 133. Mama, per tiek metų davei man daug patarimų ir palaikymo. Nors patarimais naudojausi ne visada, bet užtat tavo palaikymo dėka neprapuoliau. Ačiū, kad visada esi tvirčiausias mano užnugaris. 
 134. Mama, man atrodo, kad man vien būti dėkingai už tai, kiek kartų mane guodei, palaikei ir mylėjai, neužtenka. Ačiū, kad visada buvai šalia, kai manęs tavęs reikėjo. Su gimtadieniu! 
 135. Buvo daug kartų, kai paverčiau tavo gyvenimą nepatogiu ir sukėliau problemų, bet tu niekada manęs nepriversdavai jaustis blogai. Ačiū, kad visada jaučiau, jog esu mylima ir branginama, mama. Tu neįtikėtina moteris, kuri nusipelno geriausio, ką gali pasiūlyti gyvenimas.
 136. Mama, tu labai daug ko mane išmokei: būti drąsiai, atjaučiančiai ir rūpestingai. Mamos vaidmens niekada negalima pervertinti ar nuvertinti. Su gimtadieniu! 
 137. Gyvenime yra daugybė dalykų, kurių nesuprantu: skaičiavimai, mokesčiai ir pan. Bet suprantu, kad esi pati ypatingiausia mama pasaulyje ir linkiu, kad kiekvienas tavo noras išsipildytų!
 138. Siekti nepasiekiamo lengva, kai turi tokį įspūdingą pavyzdį, į kurį gali lygiuotis. Ačiū, kad visada rodai kelią ir tegul tavo gyvenimas nuo šiol tik gerėja ir gerėja. 
 139. Tu apakini mane savo tikėjimu ir meile. Visiškas džiaugsmas turėti tokią įspūdingą mamą, kaip tu. Tikiuosi, kad ir tu didžiuojiesi vadindama mane dukra, kaip ir aš, vadindama tave mama. Su gimtadieniu, mama! 
 140. Tavo gimtadienis yra tinkamiausias momentas švęsti tavo išskirtinumą. Sunku paversti savo gyvenimą išskirtiniu, bet, atrodo, kad tu tai darai labai lengvai. Tikiuosi, kad ši tavo diena yra ir bus kupina pozityvumo bei meilės. 
 141. Tu esi elegantiška, protinga ir geranoriška. Iš esmės tu esi tobula. Tikiuosi, kad šiuos bruožus perteikei ir man! Linkiu, kad tavo ypatinga diena būtų tokia pat nuostabi kaip tu, mama. 
 142. Nesvarbu, kur einu gyvenime, visada laikysiu tave savo širdyje. Aš galvoju apie tave tavo didžiąją dieną ir siunčiu šilčiausius linkėjimus ir laimingiausias mintis. Su gimtadieniu! 
 143. Nėra dienos, kai nesu dėkinga, kad turiu tokią nuostabią mamą. Ačiū, kad myli mane iš visos širdies. Tegul tavo gimtadienis būna toks pat šviesus, kaip ir tu. 
 144. Tu atvėrei man akis į pasaulio stebuklus, mama. Taip, paskatinai mano vaizduotę vaikystėje, bet tikrai puoselėji ją ir kai esu suaugusi. Ačiū, kad į mano gyvenimą įnešei kūrybiškumo ir laimės.
 145. Pažadu kasdien stengtis priversti tave šypsotis. Tavo laimė man svarbiausia pasaulyje. Linkiu tokio gimtadienio, kuriame būtų gausu laimingų akimirkų. 1
 146. Kai buvau jaunesnė siekiau būti kaip tu, mama. Dabar, kai jau esu suaugusi, žinau, kad tai buvo neįmanoma, nes tu esi tobulybė. Vis dėlto aš vis tiek bandysiu! Tikiuosi, kad ši tavo diena bus tokia pat tobula, kaip ir tu. 
 147. Mama, tu išmokei mane daug ko, kai buvau vaikas. Ypač džiaugiuosi, kad išmokei mane kepti, nes šio gimtadienio proga galiu iškepti tau ypatingą pyragą. Beje, jei jis nebus skanus, kaltinti turėsi tik save!
 148. Ačiū už visus kantrybės, padrąsinimo ir meilės metus. Būti mama nėra lengva, bet tu tai darai idealiai! Linkiu puikaus gimtadienio, kuriame būtų gausu visko, ko geidžia širdis.
 149. Tu visada sakei, kad svajonės turi būti didelės, todėl svajoju būti bent šiek tiek tokia, kaip tu. Tai tikriausia neįmanoma, bet aš vis tiek to siekiu. Nuostabaus gimtadienio, mama. 
 150. Tu parodei, kad motinystė yra lengvas darbas, nors aš žinau, kad tai be proto sunku. Dėkoju, kad visą gyvenimą mane mokei, skatinai ir mylėjai. Tegul tavo gimtadienis būna kupinas meilės.
 151. Tu išmokei mane sunkiai dirbti, gerbti kitus ir visada mylėti save. Tik tavo pastangos pavertė mane tokiu žmogumi, koks esu šiandien. Dėkoju už viską, mama. 
 152. Tu mane prižiūrėjai, kai sirgau, guodei, kai verkiau, ir mylėjai mane, net kai man nepavykdavo gyvenime. Už tai ir dar daug ką esu labai dėkinga. Tikiuosi, kad per savo gimtadienį būsi apipilta tikra meile. 
 153. Mama, mano akyse tu esi: stipri moteris, atsidavusi žmona ir mylinti mama. Viską, ką darai,  darai puikiai. Linkiu, kad Tavo gimtadienis būtų kupinas meilės akimirkų, sukurtų su mylimiausiais žmonėmis. 
 154. Mama, noriu, kad žinotum, jog tu darei įtaką mano gyvenimui labai įvairiai, bet visada tik į gerą. Gero gimtadienio!
 155. Tikiuosi, kad mano vaikai žiūrės į mane, kaip aš į tave. Visą gyvenimą buvai man atrama ir aš esu labai dėkinga už viską, ką d4l manęs padarei. Linksmos šventės! 
 156. Mama, kasdien aš tave myliu vis labiau. Tobulo gimtadienio, mama!
 157. Pažįstu žmonių, kuriems nepasisekė turėti tokią nuostabią mamą kaip tu, ir tai verčia tave dar labiau įvertinti. Man labai pasisekė, kad turiu tave savo gyvenime ir tikiuosi, kad žinai, jog tu man esi viskas. Su gimtadieniu! 
 158. Nieko nevertinu labiau už mūsų santykius, mama. Nesvarbu, kad metai bėga, bet mes tik dar labiau suartėjame. Linkiu dar daug metų draugystės. 
 159. Diena, kai mane paėmei ant rankų buvo pati geriausia. Esu labai dėkinga, kad toks nuostabus, žavus ir tobulas žmogus tapo mano mama. Tegul ši ypatinga tavo diena bus kupina begalinio džiaugsmo.
 160. Mama, gyveni jau labai daug metų, todėl man labai įdomu sužinoti, koks jausmas, kai dinozaurai auginami vietoj naminių gyvūnėlių? Ar „Juros periodo parkas“ priverčia tave nugrimzti į prisiminimus? Palauk, ar tai per modernu? Turiu omenyje, „Juros periodo parką“. Juokauju. Tu nesi sena! Su gimtadieniu!
 161. Pažvelgęs į veidrodį matau tavo atspindį savyje. Tai mane taip džiugina, mama. Ačiū už gerus genus ir dar geresnę teigiamą įtaką man. 
 162. Kai buvau vaikas, jūs prižiūrėjai mane, o kai suaugau, apipylei meile. Ačiū, kad visą gyvenimą manimi rūpiniesi. Su gimtadieniu, mama! 
 163. Tikiuosi, kad per tavo gimtadienį išsipildys visos tavo turimos viltys, norai ir svajonės. Jei kas nusipelno tikros laimės, tai tik tu, mano mylimiausia mama. 
 164. Šeimos kūrimas pavertė tave mano mama, o meilė – mano geriausia drauge. Ačiū, kad visada mane mylėjai, nors vaikystėje buvau tikra neklaužada. Labai džiaugiuosi, kad ištvėrei tai!
 165. Tu darai prasmingesnį mano gyvenimą vien būdama jame. Tavo buvimas mano gyvenime man suteikia labai daug laimės ir džiaugsmo, kurio neįmanoma išmatuoti. Su gimtadieniu! 
 166. Mama, tikiuosi, kad tavo gimtadienis bus įspūdingas. Tu su savo meile ir malone pakeli mane lyg ant sparnų. Tikiuosi, kad ir tau šis gimtadienis tai suteiks. Su gimtadieniu! 
 167. Mūsų meilė atlaikė visus nesutarimus ir išbandymus. Ačiū už tavo rūpestį ir meilę. Lai šiemet tavo gimtadienis bus pats gražiausias.
 168. Nėra nieko, ko bijočiau labiau nei nuvilti tave. Ačiū, kad mane myli net tada, kai taip nutinka. Su gimtadieniu!
 169. Su gimtadieniu sveikinu moterį, kuri atsisakė daug savo svajonių vardan manęs. Tu tokia nesavanaudiška ir mylinti, kad visada tau būsiu dėkinga. Myliu tave!
 170. Kai buvau mažas, buvau įsitikinęs, kad tu mane laikai, bet dabar žinau, kad tu tik bandei padėti man skristi. Ačiū, kad suteikei man sparnus, mama. 
 171. Nesvarbu, kur einu gyvenime, nes namai visada bus ten, kur esi tu. Ačiū, kad visada buvai tas žmogus, pas kurį galėdavau bėgti ieškoti paguodos. Su gimtadieniu, mama! 
 172. Lengva mylėti, kai viskas būna gerai, bet tu mane myli net ir tada kai būna blogai. Ačiū, kad niekada neatstūmei manęs ir visada tikėjai manimi. Tegul tavo gimimo diena būna kupina meilės ir palaikymo. 
 173. Kai buvau vaikas, tu viską darydavai dėl manęs, bet dabar mano eilė padaryti viską dėl tavęs. Labai nekantrauju! Ir skubu dalintis savo meile su tavimi, per savo gimtadienį, mama. 
 174. Ačiū, kad leidai man vogti tavo drabužius, kosmetiką, automobilį ir tavo širdį. Galų gale grąžinsiu viską, išskyrus paskutinį. Myliu tave ir sveikinu su gimtadieniu! 
 175. Laimingiausi mano prisiminimai, kai buvau laikoma tavo glėbyje ir apsupta tavo meilės. Ačiū, kad visada jaučiau saugumą, kad visada mane branginai ir mylėjai. Pavertei mano gyvenimą prasmingu ir džiaugsmingu.
 176. Kai buvau vaikas, maniau, kad apkabinimai ir bučiniai, kuriuos turėjau iškentėti, yra nesąmonė, bet dabar man jų labai trūksta. Atsiprašau, kad nevertinau viso to, ką tu man davei, bet pažadu, kad labai tai vertinsiu ateityje ir dabar. 
 177. Mano gyvenimas gali būti ne tobulas, bet tu tikrai esi tobula mama. Labai džiaugiuosi, kad esi mano mama. Su gimtadieniu! 
 178. Mama, tikiuosi, kad iki pat dienų pabaigos patirsi tik malonias ir laimingas akimirkas. Niekas to nenusipelno labiau, nei tu. Esi ypatinga, todėl linkiu, kad ir tavo gimtadienis būtų ypatingas.
 179. Tavo gebėjimas atiduoti tiek daug savęs mane stebina. Kalbant apie šeimą, tau nėra ribų ir aš tuo labai žaviuosi. Ačiū, kad visada buvai atsidavusi mama. 
 180. Kai buvau vaikas, maitinai mano kūną, o kai užaugau, praturtini mano sielą. Ačiū tau už tai, mama. Su gimtadieniu! 
 181. Norėčiau, kad galėčiau būti su tavimi per tavo gimtadienį, mama. Aš tavęs ilgiuosi taip pat stipriai, kaip ir myliu. Žinau, kad bus sunku, nes manęs nėra, bet pabandyk smagiai praleisti savo gimtadienį. Siunčiu visą meilę, kurią turiu.
 182. Mama, niekas negali daryti tų dalykų, kuriuos darai tu. Žinau tai, nes daug metų bandžiau! Tebūna tavo gimtadienis toks pat nepakartojamas kaip tu.
 183. Tavo gimtadienis yra tinkamiausia diena apmąstyti, kokia didinga esi. Vis dar negaliu patikėti, kaip man pasisekė, kad turiu tokią mielą, žavią ir mylinčią mamą. Su gimtadieniu!
 184. Mama, tu visada esi pasirengusi man atleisti, net tada, kai aš to nenusipelniau. Net ir nenusipelnęs tavo atleidimo, visada jaučiu tavo meilę ir pagarbą.
 185. Mama, ačiū, kad visus metus taip sunkiai dirbai, kad tik sukurtum man gerą gyvenimą. Tada buvau nedėkingas, bet dabar labai tai vertinu. Esu labai dėkinga už viską, ką dėl manęs padarei.
 186. Kiti žmonės kartais galvoja, kad būti mama lengva, bet aš žinau, kokią naštą turėjai nešti. Aš tikrai vertinu tavo pastangas ir labai myliu tave. Ačiū, kad niekada nepasidavei ir nenuleidai rankų.
 187. Mama, tai galbūt nebuvo geriausi tavo metai, bet žinau, kad šiais metais ateis tik geri dalykai, nes tave supa šeimos meilė. Su gimtadieniu! 
 188. Savo protu, malone ir žavesiu sukūrei tobulą mano gyvenimą. Ačiū, kad skyrei tiek daug savo laiko, meilės ir energijos man. Esu labai dėkinga tau už tai, kad esi mano mama. 
 189. Kai man reikia patarimo, visada kreipiuosi į tave. Ačiū, kad visada rodai man kelią ir niekada nebari už tai, kad gyvenime pasiklystu. Su gimtadieniu, mama! 
 190. Net ir tada, kai mano gyvenimas tampa beprotiškai sudėtingas, vienas dalykas visada yra paprastas – tavo meilė man. Jis taip pat visada yra pastovus ir nepakartojamas. Ačiū, kad esi mano mama. 
 191. Ačiū, kad visada palaikei mane ne tik žodžiais, bet ir veiksmais. Tu esi įkvėpimas man, mama. Su gimtadieniu! 
 192. Mama, galbūt neturėjau galimybės pasirinkti, kad būtum mano mama, bet turiu pasirinkimą – mylėti tave amžinai. Esi ypatingas žmogus, įnešęs į mano gyvenimą tiek daug juoko ir meilės. Ačiū ir su gimtadieniu, mama! 
 193. Nuo makiažo iki berniukų, gyvenimo ir meilės – visada buvai šalia, kad atsakytum į visus mano klausimus. Dėkoju, kad esi mano asmeninė „Google“. Su gimtadieniu, mama! 
 194. Tikiuosi, kad esi pasirengusi savo nuostabiam gimtadieniui, mama. Pasiruošk vynui, masažams, parduotuvėms, pyragams ir… dar kartą vynui… daug vyno! Tai bus neužmirštama. Daug ko gyvenime neatsimenam, bet tikrai atsiminsim, kaip puikiai leidom laiką per tavo gimtadienį.
 195. Ačiū, kad visada liepei pasitikėti savimi. Su mama, tokia kaip tu, su tokiu pavyzdžiu, esu tikra, kad mano gyvenimas bus geras. Tikiuosi, kad tavo gimtadienis yra toks pats nuostabus, kaip tu, mama. 
 196. Tu įkvėpei mane daugiau duoti, daugiau mylėti ir daugiau svajoti. Ačiū, kad visada skyrei laiko man ir auklėjimui. Su gimtadieniu, mano mieliausia mama!
 197. Mama, tavo meilė yra beribė. Esi išskirtinis žmogus ir aš esu labai dėkinga, kad esi mano mama. Tegul tavo gimtadienis būna kupinas nesibaigiančių linksmybių ir juoko akimirkų.
 198. Per daugybę išbandymų ir sunkumų buvai nuolatinis vilties, meilės ir įkvėpimo šaltinis. Ačiū, kad visada buvai šalia, kai man tavęs labiausiai reikėjo. Tikiuosi, kad ši ypatinga tavo diena bus užpildyta tik džiugiomis staigmenomis ir nuostabiais žmonėmis.
 199. Mama, aš esu tau skolinga, nes tiek mažai visko daviau… Man labai gaila, kad visą laiką tavo meilę laikiau savaime suprantamu dalyku. Ačiū, kad nuolat dovanojai man nesibaigiančią meilę, net kai to nevertinau. Su gimtadieniu!
 200. Ačiū, kad visą gyvenimą mane vedei doros keliu, saugojai ir mylėjai. Aš žinau, kad buvo atvejų, kai tau nebuvo lengva mylėti mane, bet tu vis tiek niekada nenustojai tą dariusi. Ačiū.
 201. Mama, ačiū, kad buvai tokia mama, prie kurios galėjau būti visokia. Būsiu amžinai tau dėkinga už viską – nuo patarimų iki paslapčių saugojimo. Linkiu, kad tavo metai bus kupini džiaugsmą keliančių akimirkų. 
 202. Aš didžiuojuosi ne tik tuo, kas tu esi, bet ir tuo, kiek daug esi nuveikusi. Visada labai sunkiai dirbai, kai buvau maža, kad turėčiau viską, ką gali pasiūlyti gyvenimas. Esu labai dėkinga ir tikiuosi, kad vieną dieną galėsiu padaryti tą patį dėl tavęs. 
 203. Mama, vieni geriausių mano prisiminimų susiję su tavimi: mes kalbamės, darome šukuosenas ir gaminame maistą kartu. Man labai pasisekė, kad turiu tokią nuostabią mamą, kuri man parodė, kaip reikia gyventi. Ačiū, kad visada skyrei man laiko ir pavertei tą laiką ypatingu.
 204. Esu dėkinga tau ne tik už tai, kad parodei man sunkaus darbo ir susitelkimo vertę, bet ir išmokei linksmintis. Tavo džiaugsmas ir juokas mane visada įkvėpė gyventi. Tikiuosi, kad ir šiandien tavo ypatinga diena yra kupina džiaugsmo ir juoko. 
 205. Mama, aš matau tave visur, ką bedaryčiau: savo mintyse, veiksmuose, žodžiuose ir sprendimuose. Tu paveikei mano gyvenimą, tačiau tik pačia teigiamiausia prasme. Man  nepaprastai pasisekė, kad turiu tokią nuostabią mamą. Su gimtadieniu! 
 206. Aš žinau, kad per daugelį metų esu pasakiusi tau skaudžių ir nemalonių dalykų, bet noriu, kad žinotum, jog taip buvo todėl, kad giliai viduje bijojau tave nuvilti. Tu man tiek daug reiški, kad negaliu pakelti minties, kad tave nuvilsiu. Žinok, kad aš tave labai myliu, net jei niekada to nepasakau. 
 207. Gyvenime buvo tiek kartų, kai man reikėjo tavęs – savo mamos – ir kiekvieną kartą tu buvai šalia. Linkiu, kad tavo gimimo diena būtų kupina didelių šypsenų ir malonaus juoko. Tu nusipelnei visos pasaulio laimės. Su gimtadieniu, mama!