Bent kartą gyvenime visiems nutinka toks nenumatytas dalykas, kad ima ir užsitrenkia durys. Ką daryti tokiu atveju? Visada galite pabandyti patys jas atrakinti, bet geriausia kreiptis į meistrą pagalbos. Tačiau jei išsprendus šią bėdą, tai ima ir vėl pasikartoja. Dažnas durų užsitrenkimas gali būti tikrai erzinantis. Todėl turėtumėte išspręsti šią problemą visiems laikams, kai tik ji pasirodys. Yra keletas puikių patarimų, kaip išspręsti durų užsitrenkimo bėdą. Taigi, aptarkime juos.
Ką Daryti, Jei Užsitrenkė Durys: Patarimai, Kaip To Išvengti Ateityje
Ką daryti, jei užsitrenkė durys?
Jei užsitrenkė namų durys, jūs galite:
- paprašyti namiškių pagalbos:
Jei gyvenate ne vienas, tada tikėtina, kad vyras, žmona ar kitas šeimos narys turi atsarginę namų rakto kopiją. Paskambinkite jiems ir paprašykite, kad grįžtų namo ir atrakintų duris. Jei butą nuomojatės, tada paprašykite buto šeimininko pagalbos.
- išsikviesti spynų atrakinimo meistrą:
Avarinio spynų atrakinimo paslauga yra vienas geriausių būdų patekti į namus, kai durys netikėtai užsitrenkia. Svarbiausia tai, kad dauguma tokias paslaugas teikiančių įmonių dirba visą parą, todėl paprašyti pagalbos galite bet kuriuo paros metu. Reikia paminėti tai, kad greičiausiai jums teks įrodyti, jog čia gyvenate. Gali būti, kad spyną atrakinti teks policijai matant, kad nekiltų jokių nesklandumų.
- patikrinti, ar nėra kitų įėjimų:
Jei gyvenate nuosavame name arba pirmame aukšte, tada galite patikrinti, ar nėra atrakintos kiemo durys arba praviras langas. Galbūt lengvai atsidaro rūsio langas ir galima lengvai ten įlįsti.
Ką daryti, kad neužsitrenktų durys?
Patikrinkite durų vyrius:
Pirmas dalykas, kurį turėtumėte patikrinti, kai jūsų durys užsitrenkia, yra durų vyriai. Kai jie yra susidėvėję ir netinkamai sumontuoti, jie sukelia problemą, kai kas nors įeina ar išeina iš kambario. Turėtumėte greitai patikrinti, ar nepažeisti vyriai. Jei taip yra, išspręskite problemą tiesiog pirkdami naujus. Jei pastebite, kad vyriai nėra tinkamai prisukti, vienintelis dalykas, kurį reikia padaryti, yra juos gerai priveržti.
Įdėkite durų sandariklius:
Įdėkite šiuos audinio vamzdelius primenančius sandariklius durų apačioje. Nors jų pagrindinė funkcija yra neleisti skersvėjams patekti į kambarį, galite juos naudoti šiam konkrečiam tikslui. Šiuos vamzdelius galite pasigaminti pats arba nusipirkti parduotuvėje. Jie puikiai išspręs durų užsitrenkimo problemą.
Sumontuokite durų duslintuvą:
Šis daug nekainuojantis produktas yra pagamintas iš gumos ar plastiko ir greitai išspręs bet kokias durų užtrenkimo problemas. Vienoje pusėje jis yra sulenktos formos, o kitoje – plokščio pagrindo, o tai labai praktiška montuoti. Tiesiog sumontuokite jį ant durų ir džiaukitės rezultatais.
Uždėkite guminę juostą:
Tai yra vienas iš efektyviausių ir pigiausių būdų užkirsti kelią durų užtrenkimui. Be to, tai yra nebrangus ir praktiškas pasirinkimas, o montavimas nėra sudėtingas. Atidarę duris, aplink rankeną turėtumėte uždėti guminę juostelę. Tada ištempkite ją virš ir žemiau skląsčio, kol pasieksite kitą pusę. Kadangi ji yra apvyniota aplink duris, juosta sukurs buferį ir neleis durims atsitrenkti į rėmą.
Apsaugos nuo pirštų prispaudimo:
Šis produktas, pagamintas iš ypač minkštų putų, yra puiki galimybė apsaugoti kūdikio pirštus, kai durys užsidaro. Tačiau tai taip pat yra daug nekainuojanti priemonė, kuri neleis užtrenkti durų. Įsigykite apsaugas ir padėkite jas virš rankenos, virš vyrių ar bet kur išilgai durų krašto. Idealiu atveju turėtumėte klijuoti apsaugą maždaug 15 cm atstumu nuo išorinių durų krašto ir prireikus nuimti. Tai sukurs nuo 2,5 iki 3,8 cm tarpą tarp durų ir rėmo. Be to, minkšta konstrukcija sugers smūgį ir neleis durims atsitrenkti į rėmą.
Veltinio pagalvėlės montavimas:
Dauguma žmonių naudoja šį gaminį ant baldų kojų ar durų apačios, kad netrintų ir nebraižytų paviršių. Tačiau galite jį naudoti, kad neleistumėte durims nuo stipraus smūgio užsitrenkti. Jums nereikia profesionalios pagalbos juos montuojant, nes tai gana paprasta. Pritvirtinkite du virš rankenos, o trečiasis – vidinėje durų rėmo pusėje. Šio produkto privalumas yra tas, kad jis turi lipnų paviršių, todėl jums nebus sunku jį klijuoti norimoje vietoje. Tokiu būdu jūsų durys nebeužsitrenks, o taip pat pagerinsite jų garso izoliaciją.
Klijuokite gelio lipdukus:
Tai patrauklus, 5 mm storio gaminys, pagamintas iš specializuoto skaidraus polimero gelio. Turėtumėte priklijuoti jį prie durų krašto ar jo rėmo. Tokiu būdu jis sugers smūgį ir sumažins vibraciją bei garsą, o taip pat neleis durims užsitrenkti.
Produktai nuo durų užsitrenkimo:
Durų uždarymo įrengimas yra puikus, bet gana brangus pasirinkimas. Šis prietaisas gali sėkmingai išspręsti užtrenkiamų durų problemą. Kai pritvirtinsite oru varomą stūmoklį tarp durų krašto ir rėmo, jis padės lėtai durims užsidaryti. Galite rasti skirtingų tipų pneumatines durų uždarymo priemones, kurios yra lengvai montuojami prietaisai, skirtas naudoti namuose.
Hidraulinis durų uždarymas:
Šis prietaisas retai naudojamas gyvenamosioms patalpoms, o dažniau pramoniniuose kompleksuose. Kiekvienas automatinis durų uždarymo įtaisas turi slėgio ir durų greičio reguliavimą. Atidarius duris, aukštesnio slėgio nustatymas automatiškai sulėtės ir be vargo jas uždarys. Visada pasirinkite modelį su reguliuojamu greičiu ir slėgiu, kad galėtumėte valdyti durų uždarymą. Atidžiai laikydamiesi instrukcijų, neturėsite problemų montuojant.