Kaip Atidaryti Duris Be Rankenos: Paprasti Ir Veiksmingi Būdai

Tikriausiai daugumai iš mūsų buvo nutikę taip, kad iš durų ėmė ir iškrito rankena. Greičiausiai tada sukote galvą, kaip reikia atidaryti duris ir galbūt neradote atsakymo. Atidaryti duris be durų rankenos gali atrodyti neįmanoma, tačiau tai tikrai yra įmanoma. Yra keletas skirtingų būdų, kaip galite atidaryti duris naudojant paprastus įrankius, esančius kiekvieno iš mūsų įrankių dėžėse.

Durų atidarymas be rankenos:

Durų skląsčiuose yra spyruoklinis mechanizmas, kuris pasukant durų rankenėlę atleidžiamas nuo durų staktos smūgio plokštės. Kai dingsta rankenėlė, skląsčio negalima pasukti ranka ir reikia improvizuoti. Durų stakta yra rėmas, į kurį užsidaro durys. Smūgio plokštė yra plokščias metalo gabalas, kurį durų rankenos skląstis perkelia durims užsidarius ir tada jis laiko skląstį, kad durys būtų uždarytos.

Durų atidarymas glaistymo peiliu:

1 žingsnis: Pažiūrėkite pro plyšį tarp durų ir durų staktos, kad pamatytumėte, kur skląsčio mechanizmas patenka į durų staktos atmušimo plokštę.

2 žingsnis: Uždėkite glaistymo peilį ant skląsčio pusės, esančios arčiausiai smūgio plokštės. Stumkite kuo stipriau, glaistymo peilio rankenėlę judindami durų staktos kryptimi, o glaistymo peilio ašmenis – durų rankenos angos kryptimi.

3 veiksmas: Įkiškite du ar tris pirštus į durų rankenos angą ir stabiliai traukite į išorę. Kai glaisto peilis stumiasi, durų skląstis lėtai atsitrauks iš skylės durų staktoje. Patraukite duris į išorę, kad skląstis neslystų atgal į durų staktos atmušimo plokštę.

4 veiksmas: Kartokite 2 ir 3 veiksmus, kol užraktas išlįs iš durų staktos plokštės, tada atidarykite duris.

Durų atidarymas nuimant vyrių kaiščius:

1 veiksmas: Padėkite plokščią plieninį kaltą po viršutinio durų vyrio kaiščio svirtimi ir laikydami jį žemyn kampu, plaktuku muškite, kol kaištis atsilaisvins. Vyrių kaištis yra plieninis strypas, laikantis dvi durų vyrio puses kartu, o vyrių pusės sukasi aplink vyrių kaištį, kol durys atidaromos arba uždaromos.

2 veiksmas: Į vyrių kaiščio kanalo apačią įdėkite apvalų plieninį kaltą ir plaktuku bakstelėkite kaištį į viršų. Apvalus plieninis kaltas yra pieštuko formos ir jį galima rasti daugelyje techninės įrangos pardavėjų.

3 veiksmas: Pakartokite 1 ir 2 veiksmus, kad pašalintumėte visus kaiščius nuo durų vyrių.

4 veiksmas: Ištraukite durų vyrių kaiščius iš vyrių, o tada ištraukite duris iš durų staktos.

Durų atidarymas atsuktuvu su plokščia galvute:

1 žingsnis: Ieškokite skylės per užrakto mechanizmą durų rankenos angoje.

2 žingsnis: Įkiškite plokščiagalvio atsuktuvo galiuką į šią angą per skląsčio mechanizmą ir pasukite link durų vyrių pusės, kol skląstis bus atitrauktas nuo durų staktos atmušimo plokštės.

3 veiksmas: Įkiškite du pirštus į angą duryse, kur trūksta durų rankenėlės, ir patraukite arba stumkite duris, laikydami spaudimą atsuktuvu, kol durys atsidarys.