Legalus Darbas Namuose: Kokį Darbą Galite Dirbti Iš Namų?

Daugelio žmonių svajonė yra rasti legalų darbą, kurį galėtų dirbti namuose. Galbūt jus pradėjo slėgti darbas biure ar ten, kur nuolat yra daug žmonių. Galbūt dirbate advokatų kontoroje, korporacijoje ar kitoje aplinkoje ir dėl to jaučiatės šiek tiek pavargę. Arba galbūt tiesiog trokštate laisvės ir lankstumo, kurį gali pasiūlyti nuotolinis darbas. Jei esate pasirengęs pereiti iš biuro į darbą namuose arba tiesiog norite dirbti namuose, tokiu būdu galite sėkmingai panaudoti savo turimas žinias. Tiesa yra ta, kad teisėtas darbas namuose TIKRAI egzistuoja! Pateikiame keletą populiariausių legalių nuotolinių darbų pavyzdžių.

Sutarčių specialistas:

Atlikdami šį darbą iš namų, jūs dirbsite su verslo ir pramonės klientais, kad derintumėte sutarčių sąlygas tarp dviejų šalių. Tikslas yra įsitikinti, kad abi šalys susitaria dėl joms tinkamų sąlygų ir užtikrinti, kad tai darydamos nepažeistų jokių taisyklių ir įstatymų. Šis darbas gali apimti:

 • sutarčių sudarymą ir plėtojimą;
 • teisinių pasekmių ir galimų pilkųjų zonų klientams tyrimą;
 • derybas dėl sutarties sąlygų;
 • sutarties nutraukimą palankiomis sąlygomis.

Norėdami dirbti sutarčių specialistu, turite turėti bakalauro laipsnį šioje srityje. Daugelis darbdavių taip pat reikalauja kelių metų darbo patirties. Kai kurie darbdaviai taip pat gali norėti, kad turėtumėte darbo ar praktikos patirties ir teisinėje srityje. Šioms pareigoms būtini puikūs derybų ir bendravimo įgūdžiai bei teisinių žinių turėjimas, įstatymų žinojimas ir pritaikymas.

Transkripcijos specialistas:

Transkripcijos specialistas kuria rašytinius dokumentus iš garso įrašų ar trumpų dokumentų. Šis darbas iš namų apima:

 • nuorašų kūrimą iš garso įrašų ir kitų informacijos šaltinių, pvz., ranka rašytų užrašų ar susijusių dokumentų;
 • dokumentų formatavimą taip, kad juos būtų lengva skaityti ir nuskaityti.

Norėdami dirbti transkripcijos specialistu, turite turėti vidurinės mokyklos diplomą. Prieš pradėdami dirbti, taip pat gali tekti išklausyti transkripcijos kursą. Kai kurie darbdaviai gali reikalauti ankstesnės šio darbo ar biuro patirties. Be to, būtini puikūs klausymo ir spausdinimo įgūdžiai. Taip pat gali būti, kad gali būti būtina mokėti bent vieną užsienio kalbą.

Dokumentų korektorius:

Ar nuolat pastebite rašybos klaidų knygose ir straipsniuose? Jei taip, dokumentų korektoriaus darbas gali būti puikus darbas namuose. Jūs galite dirbti korektoriaus darbą teisinėje, leidybos ar kitoje srityje. Šioje pozicijoje jums reikia:

 • perskaityti dokumentus, kad įsitikintumėte, jog jie teisingi ir be klaidų;
 • įsitikinti, kad dokumentuose yra visa reikalinga informacija ir teisingos citatos;
 • pašalinti ir ištaisyti rašybos ir gramatines klaidas;
 • pateikti pasiūlymus dėl alternatyvios kalbos;
 • prireikus pertvarkyti ir formatuoti dokumentus.

Norėdami dirbti šį darbą, turite turėti bent vidurinės mokyklos diplomą. Kai kurie darbdaviai gali reikalauti darbo ar stažuotės patirties, susijusios su redakcijos ar gramatikos sritimis. Be to, norint užimti šias pareigas būtini puikūs bendravimo įgūdžiai ir gramatikos žinios. Visų pirma, jūs turite turėti erelio akį ir išskirtinį dėmesį detalėms.

Teisinių klausimų konsultacija internetu:

Įsivaizduokite, kad sėdite prie kompiuterio ir padedate žmonėms visame pasaulyje teisiniais klausimais. Tai gali atrodyti sudėtinga, tačiau kai kuriems darbo iš namų ieškantiems asmenims toks darbas patinka, nes jie gali dirbti pagal savo tvarkaraštį. Tie, kurie turi teisinės patirties, gali panaudoti savo žinias ir uždirbti pinigų atsakydami į teisinius klausimus. Ir tai galima padaryti visiškai nuotoliniu būdu. Be to, jei norite konsultuoti ir kitų šalių žmones, jums reikės mokėti bent vieną užsienio kalbą. Be konsultacijos teisiniais klausimais, šią veiklą galite pritaikyti ir kitoms sritims.

Teisės tyrinėtojas:

Paprastai kalbant, teisinių tyrimų srityje dirbantis asmuo yra pasiryžęs sužinoti viską, ką gali apie bylas, su kuriomis šiuo metu dirba. Kuo daugiau informacijos jie surenka, tuo didesnės galimybės padėti komandai laimėti bylą. Didžioji teisės tyrinėtojų darbo dalis atliekama dar iki tikrojo bylinėjimosi proceso teismo salėje. Teisiniai tyrimai padeda advokatams susieti pateiktus įrodymus su praeities bylomis ir galiojančiais įstatymais.

Rašytojas:

Jei turite išsilavinimą ir mokate rašyti, turite pakankamai reikalingų įgūdžių, kad galėtumėte dirbti namuose rašymo darbą. Galite rengti trumpas santraukas, rašyti pasiūlymus ir atmintines įvairiomis temomis ir įvairioms sritims. Arba, sakykime, jei turite teisinį išsilavinimą, galite tvarkyti bet kokio tipo dokumentus, kurių reikia advokatų kontorai, neatsižvelgiant į bylos tipą ar specializaciją. Taip pat galite redaguoti teisinius dokumentus arba analizuoti ilgus dokumentus ir rašyti santraukas. Be teisės pramonės, taip pat galite rašyti tinklaraščius be kokiomis temomis, rašyti elektronines knygas ir kitus leidinius.

Pardavimo vadovas:

Jei anksčiau jums sekėsi eiti pardavimo srities pareigas biure, tai šias žinias galite puikiai panaudoti ir darbui iš namų. Be to, turėdami kitos srities žinių, pvz, teisės, medicinos ir kt., tai gali padėti įgyti labai specifinę profesiją, pvz., teisinio arba medicinos pardavimo vadovo. Šis vaidmuo yra atsakingas už produktų ar paslaugų, kurių gali prireikti teisės arba medicinos srities specialistams kasdieniame darbe, pardavimą. Be to, jei žinote, kaip, pvz., bendrauti su teisininkais arba medicinos darbuotojais ir kitais pramonės specialistais, galėsite efektyviau panaudoti savo bendravimo ir įtikinėjimo įgūdžius ir, tikėkimės, pavyks parduoti.

Specialistų verbuotojas:

Įdarbinimo specialistas randa „talentų“, kurių reikia tam tikros srities, kurioje dirbate, kontoroms, privačioms įmonėms, ieškančioms konkrečių specialistų. Jei, sakykime, dirbate teisinėje srityje, tai ieškote reikiamų darbuotojų advokatų kontoroms, teismo rūmams ir pan. Jei dirbate kitoje srityje, pagal tai ieškote darbuotojų kitoms įstaigoms. Įdarbinimo darbuotojas, nepriklausomai kurioje srityje dirba, turi turėti tvirtą tos srities išsilavinimą ir didelę žmogiškųjų išteklių patirtį.

Dokumentų perrašytojas arba vertėjas:

Tokiems specialistams nereikia per toli ieškoti pasirinkto darbo iš namų, nes transkripcijos specialistų, vertėjų raštu darbas yra perrašyti, versti arba interpretuoti dokumentus, skirtus tam tikros srities, kurioje dirbate, specialistams. Šie legalūs darbai iš namų yra atskiri darbų tipai, tačiau juos galima sujungti, nes jų reikalavimai yra panašūs. Jums reikia turėti tvirtą bet kokios srities žargono suvokimą, pvz., jei dirbate teisinėje srityje reikia turėti teisinių žargonų supratimą, medicinos srityje – medicinos žargonų supratimą ir t.t. Taip pat turite išmanyti citatas, galėti greitai spausdinti, turėti rašymo ir korektūros įgūdžių ir pan. Žinoma, jūs turite žinoti kalbą, kurią bandote išversti, arba gilius tos srities terminus, kuriuos bandote interpretuoti.

Dokumentų recenzentas:

Dokumentų recenzentai užsiima dokumentų peržiūros ir santraukos rašymu. Žinoma, tai apima daugybės dokumentų, kuriuos reikia perskaityti ir pažymėti, peržiūrą. Tai gali pasirodyti, kaip tikriausiai nuobodžiausias, labiausiai varginantis ir mažiausiai patrauklus darbas, tačiau tik ne tiems žmonėms, kurie jį mėgsta. Jums tereikia turėti kokios nors srities, kurioje norite dirbti, išsilavinimą ir gebėti samprotauti, kad galėtumėte tekste įžvelgti svarbiausius dalykus.

Vadovo padėjėjas:

Padėjėjas padeda vadovui dirbti, o tai gali apimti praktiškai neribotą užduočių skaičių, įskaitant:

 • bendravimas su klientais vadovo vardu;
 • atsakinėjimas į korespondenciją;
 • dokumentų ruošimas;
 • pagalba ruošiantis susirinkimams ir kitiems procesams;
 • sutarčių ir susitarimų rengimas;
 • dienotvarkės planavimas ir kelionių planų tvarkymas.

Nors reikalinga kvalifikacija įvairiose įmonėse gali svyruoti, paprastai padėjėjas turi turėti bent bakalauro diplomą, geriausia viešųjų ryšių, administravimo ir pan. srityse. Dažnai įmonei gali prireikti ir asocijuotojo laipsnio. Be to, vadovo padėjėjai turės turėti ankstesnės darbo patirties šioje srityje. Padėjėjai turi puikiai bendrauti tiek raštu, tiek žodžiu, be to, jie taip pat turės gerai dirbti savarankiškai.

Priėmimo specialistas:

Priėmimo specialistas atlieka pradinį darbą, kurį įmonei suteikia potencialus klientas. Šis darbas gali skirtis kiekvienu atveju, tačiau jis gali apimti:

 • informacijos rinkimas ir dokumentų pildymas;
 • bendravimas su klientais;
 • Klientų konsultavimas
 • duomenų bazių priežiūra;
 • susitikimų planavimas.

Norėdami dirbti šį darbą, turite turėti puikius bendravimo ir organizavimo įgūdžius, kurie yra labai svarbūs atliekant šį vaidmenį. Be to, jums reikia puikių klientų aptarnavimo įgūdžių.

Šie pandemijos, dėl Covid-19, metai parodė, kad darbas iš namų gali tapti mūsų kasdienybe. Taigi, neturėtumėte į šią galimybę numoti ranka, nes darbas iš namų gali tapti ateities darbo vizija. Jei turite galimybę jau dabar pradėti darbą iš namų, galite ja ir pasinaudoti, taip galėsite lengviau paskirstyti savo laiką ir dirbti tada, kada jūs to norėsite.