Koks “Apple” Telefonas Yra Geriausias?

Geriausi „iPhone“ telefonai, pvz., „iPhone 13“, „iPhone 13 Pro“ ir „iPhone 13 Pro Max“, turi daugybę skirtingų parinkčių. Visi šie telefonai turi galingesnius mikroschemų rinkinius, ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką ir naujas fotoaparato funkcijas. „iPhone Pro“ modeliai taip pat pirmą kartą turi 120 Hz ekraną. Tai gali būti ne pats didžiausias visų laikų atnaujinimas, tačiau tai vis tiek reiškia, kad šie modeliai greičiausiai užims aukštą vietą geriausių telefonų sąraše. Taigi, išsiaiškinkime, koks “Apple” telefonas yra geriausias.

Geriausias “Apple” telefonas:

„Apple“ savo telefonus atnaujina daugelį metų, todėl jie išlieka gyvybingi ilgą laiką, o jei norite sutaupyti pinigų, senesnis „iPhone“ gali būti puikus pasirinkimas. Kadangi “Apple” telefonai dažnai yra brangūs, kaina yra vienas pagrindinių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant. Pažiūrėkite ne tik į tai, ką galite sau leisti, bet ir į tai, ką gausite perėję prie galingesnio modelio. “iPhone 13 Pro Max” yra geriausias iš visų „Apple iPhone 13“ modelių. Jo akumuliatoriaus veikimo laikas yra netikėtas akcentas, todėl jo baterija lengvai tarnauja ilgiau nei bet kurio kito “iPhone”. Jis taip pat turi daug galios, nes “Apple A15 Bionic” mikroschemų rinkinys užtikrina žymiai geresnį našumą ne tik nei ankstesni “iPhone”, bet ir bet kuris kitas “Android” telefonas.

“iPhone 13 Pro Max” taip pat yra vienas iš geriausiai fotografuojančių telefonų, nes šio modelio fotoaparatas buvo patobulintas. Ypatingą įspūdį palieka fotografavimas esant prastam apšvietimui, o naujas makro režimas atveria “iPhone” diapazoną iki visiškai naujo tipo fotografijos. “iPhone 13 Pro Max” yra ne tik didžiausias „iPhone 13“ pagal savo išmatavimus, bet taip pat ir vienas geriausių telefonų su kamera, kurį galite nusipirkti. „Apple“ šiame įrenginyje padidino pagrindinės ir itin plačios kameros jutiklio dydį bei pridėjo prie jų automatinio fokusavimo funkciją. “iPhone 13 Pro Max” fotoaparatas gali veikti kaip makro kamera ir fotografuoti objektus iki 2 cm atstumo. Tai yra įrenginys, vertas investicijos, jei norite itin geros fotografavimo patirties.