Prancūziškas Manikiūras: Naujausios Tendencijos

2000-ieji buvo tie metai, kai į madą sugrįžo prancūziškos detalės: prancūziškas manikiūras, skarelės, mažytės piniginės ir kitos. Ypač populiarus klasikinis prancūziškas manikiūras – balta lako juostelė per nagų galiuką, išpopuliarėjo dėl savo sugebėjimo padaryti nagus ilgesnius, nei yra iš tikrųjų. Nors klasikinis prancūziškas manikiūras buvo itin madingas, tačiau bėgant metams susidomėjimas juo kiek išblėso. Dabar prancūziškas manikiūras grįžta su pasaulinėmis įžymybėmis, tokiomis kaip Bella ir Gigi Hadid, Ariana Grande ir Selena Gomez, ir puikuojasi naujais prancūziško manikiūro įvaizdžiais. Taigi, peržvelkime naujausias ir madingiausias prancūziško manikiūro tendencijas.

Dvigubas prancūziškas manikiūras:

Dvigubas prancūziškas manikiūras – tai prancūziškas manikiūras, tik su dviguba juostele ant nago galiuko. Toks stilius sukuriamas kruopščiai nupiešant antrą liniją po dažyta nago dalimi. Galite pasirinkti palikti nedidelį tarpą tarp dviejų eilučių arba nudažyti antrąją eilutę kita spalva, kad atskirtumėte dvi nagų dailės dalis. Šis dizainas išlaiko tradicinio prancūziško manikiūro paprastumą ir siūlo šaunią, akcentuotą minimalistinio stiliaus versiją.

Spalvotas prancūziškas manikiūras:

Šis gražus prancūziškų nagų stilius greitai populiarėja, todėl jei stengiatės vengti ryškių ir drąsių nagų spalvų intensyvumo, šis stilius gali būti kaip tik jums. Dažant tik išilgai nago galiuko, spalva yra mažiau pribloškianti nei gali būti dažant visą nagą. Be to, jei nenorite itin ryškių nagų, tada galite pasirinkti pastelines spalvas, kad sukurtumėte subtilesnį dizainą.

Pasviręs prancūziškas manikiūras:

Įstriži arba kampuoti prancūziško manikiūro stiliaus nagai išlaiko tradicinį prancūzišką manikiūrą įdomų, nes kaitalioja nudažytos linijos kampą. Be to, šį dizainą lengva sujungti su ryškiomis spalvomis ar gražiu raštu, kad būtų dramatiškesnis ir įspūdingesnis vaizdas.

Prancūziškas manikiūras su jį išryškinančia spalva:

Prancūziškas manikiūras su jį išryškinančia spalva vidinėje nago pusėje apima klasikinį prancūzišką manikiūrą ir apatinę nagų pusę, kuri yra padengta kita ryškia spalva. Šis drąsesnis nagų dizainas leidžia šiek tiek daugiau meninių eksperimentų nei klasikinis prancūziškas manikiūras. Be to, šis dizainas dažniausiai yra pasirenkamas tada, kai norima išskirtinumo.